شرایط و قوانین

با علم و آگاهی به اطلاعات دوره و سرفصل های آموزشی این دوره را خریداری کردم. اینجانب هیچ گونه حق انتشار و کپی برداری از این اثر را ندارم و در صورت هرگونه کپی برداری از این اثر به تیم پاورآپ ترید حق بستن اکانت کاربری را می دهم بعد از پرداخت و تکمیل خرید به هیچ عنوان ، هیچ وجه ی عودت داده نمی شود. با علم و آگاهی به این موضوع که بازار های مالی بسیار پر ریسک هستند وارد بازار می شوم، و تیم پاورآپ ترید هیچ مسئولیتی در قبال سود و ضرر شما ندارد. انتخاب بروکر(کارگزار) به عهده ی خود شما می باشد و هیچ مسئولیتی متوجه تیم پاورآپ ترید نیست.
 
 

شرایط بازگشت وجه عدم رسیدن به درآمد دوره‌ی آنلاین راز ترید موفق پلاس

تیم پاورآپ ترید به شما همراهان عزیز تضمین میدهد بعد از تهیه و گذراندن دوره‌ی راز ترید موفق پلاس حتما شما از طریق فارکس به درآمد خواهید رسید و در صورتی که درآمد کسب نکردین کل هزینه‌ی دوره به شما عودت داده می‌شود

شرایط عودت وجه :

1- امکان درخواست عودت وجه، پس از گذراندن دوره به صورت کامل می‌باشد، مدت زمان دوره شامل 15 هفته برای آموزش می‌باشد و حداقل 5 هفته برای تمرین مداوم آموزشها. با توجه به موارد ذکر شده زمان درخواست عودت وجه بعد از 20 هفته آموزش از زمان خرید دوره برای شما است و فقط تا 15 روز بعد از هفته‌ی 20 برای شما فعال است. (برای خرید اقساطی بعد از اتمام کامل دوره این امکان برای شما فعال می‌‍شود و زمان 20 هفته از آخرین پرداخت محاسبه میشود)

2-  زمانی می توانید در خواست بازگشت وجه کنید که تیم پشتیبانی مشکلاتی که در طول دوره داشته اید را برطرف نکرده باشد. (مشکلات شامل عدم توضیح کامل و واضح درس ها بنا به درخواست شما است و یا نیاز به مثالهای بیشتر و رفع اشکالات احتمالی شما است ) امکان عودت وجه برای کسانیکه در طول دوره هیچ ارتباطی با پشتیبانی نگرفته باشند فعال نیست و این موضوع به منزله ی عدم مشکل با کلیه اطلاعات دوره تلقی می شود.

3- در صورتی که تیم پشتیبانی قادر به حل مشکلات آموزشی شما نباشد امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره برای شما فعال می‌شود و اساتید موظف به برطرف کردن مشکلات احتمالی شما در زمینه آموزش هستند.

4- در صورتی که تمام مراحل ذکر شده را انجام دادین و همچنان به درآمد نرسیده بودین تیم اساتید پاورآپ ترید با اطلاعات دوره برای شما به صورت آنلاین سیگنال سود آور می‌گیرد و کسب درآمد می‌کند و در صورتی که اساتید دوره در سیگنال گیری نکته ی باشد که در دوره راز ترید موفق پلاس گفته نشده باشد و منجر به سیگنال گیری موفق شود و یا در روند سیگنال گیری تاثیری داشته باشد تیم پاورآپ ترید موظف به عودت وجه پرداختی برای دوره راز ترید موفق پلاس به صورت کامل به شما می‌باشد.( که این پرداخت به صورت انتقال وجه به حساب شما میباشد و شما موظف به تکمیل فرم بازگشت وجه به صورت فیزیکی هستین.انتقال به حساب شما تا 72 ساعت بعد از تکمیل فرم ممکن است زمان ببرد.

5- تضمین عودت وجه فقط برای نرسیدن به برایند تحلیلهای سود آور در فارکس هست (تحلیل یا سیگنال 100 درصدی وجود ندارد و سود شما از برایند تحلیل های شما در یک ماه محاسبه میشود ) و مشکلات انتقال وجه از بروکر به حساب شخصی و یا هر مشکل دیگری که ممکن است در بروکر یا صرافی یا بر اثر تحریمها برای شما پیش بیاید که باعث ضرر کردن شما بشود شامل عودت وجه نمیشود.

6- تیم پاورآپ ترید همواره تاکید بر تمرین در حساب دمو (پول غیر واقعی) کرده وباید فقط زمانی وارد حساب ریل (پول واقعی) بشوید که در تمرینها به سود رسیده باشید و اگر به هر دلیلی وارد حساب ریل بشید و ضرر یا سود کنید تیم پاورآپ ترید هیچ مسولیتی نسبت به سرمایه شما ندارد.

7- تیم پاور آپ ترید هیچ گاه هیچ بروکر و صرافی را تضمین نمیکند و مسولیتی نسبت به انتخاب بروکر و صرافی شما نخواهد داشت.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

در خواست تماس

پاورآپ ترید

ما کنارت هستیم.

با ما تماس بگیرید.

شماره تماس

021-44675431

شماره واتس آپ

09214845705