ویلیووو

مقاله VIP کانال Willy Woo

Dorsa
0 12:26 1400/06/28

همراهان عزیز پاورآپ ترید

 در این مقاله قصد داریم به پیش بینی بیت کوین (شماره 32) بپردازیم.

 در مقاله قبلی  با عنوان “این یک تله است” ما یک تله نزولی را توصیف کردیم که با سقوط روند نزولی 45.6 هزار دلار مشاهده شد. که این امر برای فروشندگان کوتاه مدت بسیار فریبنده بود ، در حالی که سرمایه گذاران ماهر  به شدت در حال خرید و هلد بودند.  انتظار ما این بود که قیمت تا محدوده 50 هزار دلار کاهش یابد ، این امر آغاز شده است و هنوز در جریان است.  

کلان و میانه کلان: نهنگ ها در محدوده متوسط رو به پایین  از تجمع کلان هستند ، این رویدادها معمولاً ماه ها پس از پرایس اکشن صعودی اتفاق می افتد.  در همین حال دارندگان بلند مدت در مرحله هلد به خوبی پیش می روند.  بر اساس این دو دیدگاه ، اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاران بلند مدت برای جمع آوری BTC است.  ساختار کلان زنجیره ای برای ادامه بازار صعودی تا سال 2022 راه اندازی شده است.

 کوتاه مدت: سرمایه گذاران تقاضای زیادی از خود نشان می دهند در حالی که بازار هنوز این موضوع را تایید نکرده است.  همه ناهماهنگی های قبلی بین قیمت و تقاضا در مقیاس مشابه منجر به افزایش قیمت شد.  برای یافتن تعادل ، قیمت باید به بالای 57 هزار دلار برسد. نوسانات قیمت همچنین نشان دهنده حرکت قوی برای هفته های آینده است.

 پیش بینی پرایس‌اکشنی: یک حرکت صعودی برای رسیدن به محدوده قیمت 50 تا 60 هزار دلار در 2 هفته آینده.

 میزان اطمینان پرایس‌اکشن: متوسط. به دلیل ضعیف بودن بازارهای سهام همچنان در حال نزولی است.  تا SP500 حمایت را به  سمت پایین بشکند .

  پشتیبانی بلند مدت BTC می تواند فروش های کوتاه مدت را رقم بزند.  (توجه داشته باشید در چنین رویدادی فروش مجدد به احتمال زیاد با افزایش سرمایه گذاران بلند مدت باز می گردد.)

 این نکته مهم را نادیده نگیرید!

 لطفاً با فرض صحت کامل این مقاله و تمام پیش بینی های انجام شده چشم بسته معامله نکنید.

 همه پیش بینی ها با 80٪ قابلیت اطمینان برای پوزیشن  های کوتاه مدت احتمالاتی هستند.  بازه های زمانی کوتاه در معرض رویدادهای غیرقابل پیش بینی بازارها هستند ، لطفاً از مدیریت ریسک مناسب استفاده کنید.  پیش بینی های طولانی مدت قابل اطمینان تر هستند زیرا زمان لازم است تا فاندمنتال ها اجرا شود.

 تجزیه تحلیل شکست در بازار

 سرمایه گذاران به خرید خود ادامه می دهند ، انتظار می رود که تجمع قوی صورت گیرد

 سرمایه گذاران به هلد خود ادامه داده اند.  ما شاهد تقاضای شدید سرمایه گذاران کوتاه مدت و بلند مدت بوده ایم.  

خط سبز مهمترین معیار است ، این یکی سرمایه گذاران بلند مدت را دنبال می کند.  اگر نگاهی دوباره به گذشته داشته باشیم ، می توانیم آخرین قیمت بازار BTC را بالای 57 هزار دلار در زمانی که تقاضا و عرضه در این سطوح بود ، مشاهده کنیم.  قیمت باید به این سطح برسد تا دوباره تعادل پیدا شود.

نمای واضح تر در مورد میزان کم ارزش شدن بازار BTC در نمودار زیر به بهترین شکل دیده می شود.

ما در حال حاضر در منطقه ای هستیم که اوج ارزش بازار پایین آمده است.  در همه ریزش های قبلی به این منطقه ، شاهد افزایش قیمت برای رسیدن به  تعادل بودیم.

 به احتمال زیاد روند صعودی قیمت ادامه خواهد داشت

 در اینجا نمودار ثبات قیمت را مشاهده میکنید که در آخرین مقاله آمده بود.  اگر به خاطر داشته باشید ، ما انتظار داشتیم که روند نزولی فیک و جعلی باشد و قیمت تا حد زیادی به سمت بالا حرکت کند.  این امر به این دلیل است که دوره های ثبات قیمت بالا معمولاً دوره هایی با نوسان بیشتر هستند و تقاضای سرمایه گذاران اصلی به شدت صعودی است.

  احتمالاً فشار قیمت در حال انجام است.

ماکرو: نهنگ ها منتظر یک دوره صعودی جدید هستند

 در نمودار زیر ، درصد عرضه بیت کوین در اختیار نهنگ ها (دارندگان بیش از 1000BTC) را دنبال می کنم.

نهنگ ها دارای الگوی قابل پیش بینی هستند.  آنها پس از به دست آوردن پول خود ، در یک برنامه واگذاری بلند مدت قرار دارند و به در بازار صعودی BTC میفروشند.

 هر چند استثنائاتی وجود دارد.  نهنگ ها فرصت طلب هستند ، هنگامی که پیش بینی می کنند دوره قیمتی صعودی در پیش است ، هلد میکنند.  در حال حاضر آنها در یکی از این دوره های نادرهلد هستند.

 کلان: دارندگان بلند مدت اکنون در اوج انباشت و هلد هستند

 نهنگ ها دلیل خوبی برای صعودی شدن دارند.  در اینجا به روزرسانی نمودار شوک تامین کنندگان بلند مدت آمده است.  ما اکنون در دوران اوج انباشتگی به سر می بریم.  از لحاظ ساختاری این یک راه حل عالی برای یک رالی قوی در فصل چهارم سال 2021 است  تا سال 2022 است.

بار دیگر ، من مجدداً تأکید می کنم که به احتمال زیاد چرخه های 4 ساله صعودی یا نزولی بیت کوین در حال شکست است.  بعید است که در سال 2022 شاهد بازار نزولی باشیم. این برخلاف انتظار است.  تحت پایان نامه چرخه 4 ساله ، انتظار می رفت سال 2022 تحت سلطه بازار نزولی باشد.

 تفسیر ETH

 تقاضای سرمایه گذاران ETH در بالاترین سطح خود قرار دارد.  در حالی که این یک تصویر صعودی است ، متوجه می شوم که تقاضای سرمایه گذاران به اندازه آنچه که در BTC مشاهده می کنیم نیست.

نمودار زیر ETH را با تقاضا و عرضه BTC مقایسه می کند.  ما می توانیم ببینیم که ETH در حال از دست دادن موقعیت خود در برابر BTC است ، که به معنی بازگشت سرمایه به BTC است.

در همین حال ETH با تجزیه و تحلیل تکنیکال یک منطقه احتمالاً نزولی و روند کاهشی (سیگنال نزولی TD9 در نمودار شمعی هفتگی) را نشان می دهد.

 با توجه به این تنظیمات ، انتظار من برای هفته های آینده این است که BTC با قیمت صعودی پیشرو شود ، سپس ETH با یک “پامپ قوی” برای رسیدن به  بالاترین سطح خود مجاب شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 4
برای مطالعه بیشتر
10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

19/06/1401
بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

15/06/1401
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx