3 دلیل برای اینکه تریدر ها به اهداف خود نمیرسند

3 دلیل برای اینکه تریدر ها به اهداف خود نمیرسند

Dorsa
0 17:36 1399/04/11

3 دلیل برای اینکه تریدر ها به اهداف خود نمیرسند

یکی از مهم ترین موضوعاتی که تا کنون راجبش بحث شده نیاز مبرم افراد تازه کار و مبتدی به افراد تریدر میباشد. زیرا تریدرهای با تجربه تمرکز خودشون رو روی فرایند و پروسه ی کار بیشتر از سود دهی منعطف میکنند.
تمام آنچه که ما میخواهیم بگوییم این است که یک تریدر خوب و منظبط توانایی تبدیل شرایط بحرانی به شرایط مطلوب را با تکیه بر دانش و مهارت هایش دارد. چنین تریدر هایی هرانچه که سر راهشان قرار بگیرد را به خوبی سازماندهی میکنند.
اما تبدیل شدن به یک تردیر خوب تنها با خواندن مقالات مختلف و انجام معامله های متعدد به امید کسب تجربه و در نهایت رسیدن به سود بیشتر امکان پذیر نیست. بسیاری از تریدر ها با این روش نه تنها پیشرفتی نداشتند بلکه توانایی سازماندهی مشکلات را هم از دست داده اند.
اگر شما جزو افرادی هستید که با چنین روش هایی کارها را پیش میبرید و ماه ها یا سال ها درگیر مشکلات حل نشدنی هستید میتوانید با خواندن دقیق مطالب ذیل علت عدم موفقیت خود را جویا شید.

1- شما برنامه ریزی درست برای رسیدن به هدف ندارید.

1-	شما برنامه ریزی درست برای رسیدن به هدف ندارید

همیشه به یاد داشته باشید داشتن هدف بدون برنامه ریزی برای رسیدن به آن تنها ارزویی بیش نیست. راه حل هایی که برای مشکلات خود بکار میگیرید را هرگز نباید مانند آخرین امتحانی که سال پیش داده اید فراموش کنید. حتی اگر خیلی پیش پا افتاده باشند و مشکلی توی معاملات شما ایجاد نکرده باشند. برنامه ریزی برای حل مشکلات کوچک و بزرگ الزامی است
برای هدف های دست یافتنی و معقول برنامه ریزی کنید برای آن ها لیست تهییه کنید و با توجه به ترتیب مشخص شده پیش بروید همچنین معیارهای خود را را تعیین کنید تا در صورت موثر بودن در سنجش موفقیتتان به شما کمک کند.

 

2- شما بطور جدی راجع به آن فکر نکرده اید.

شما بطور جدی راجع به آن فکر نکرده اید

ممکنه شما یک کار را به طور کامل برنامه ریزی کرده باشید اما تا وقتی که اگاهانه روی آن کار نکنید به موفقیت نمیرسید.
برای فهم بهتر تصور کنید شما تصمیم دارید بجای استفاده از لات ورودی ثابت با توجه به موجودیتون سرمایه گذاری کنید و این کار را به طور درست انجام میدهید اما ناگهان بعد از یک‌هفته بجای ادامه ی همین روند تصمیم به استفاده از لات ورودی ثابت میگیرید ممکنه در اون معامله شما موفق شوید اما موفقیت شما باعث میشه فکر کنید روش ثابت روش بهتری است و به استفاده از اون ادامه دهید در کوتاه مدت ممکن است برای شما ضرری نداشته باشد اما در بلند مدت ضرر آن را خواهید دید و همان جا دوباره به ایده ی سرمایه گذاری با توجه به موجودی خود بازمیگردید.

 

3- به روند کار به خوبی توجه نمیکنید.

به روند کار به خوبی توجه نمیکنید

شاید مهم ترین و معمول ترین دلیل شکست شما عدم توجه به روند بوجود امدن مشکلات و همچنین روند رسیدن به اهداف باشد
تنها مثل سر آشپز ها که تمام تغیرات دستورالعمل های آشپزی را یادداشت میکنند شما هم تمام اتفاق ها اعم از اتفاق های مطلوب و نامطلوب را یادداشت کنید و در جریان تغییر و تحول ان ها باشید.

نظرات خود را در رابطه با موضوع “3 دلیل برای اینکه تریدر ها به اهداف خود نمیرسند” با ما درمیان بگذارید.

منبع: babypips

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 0
برای مطالعه بیشتر

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401

بررسی فراید سوزاندن توکن

02/05/1401
توکنومیکس چیست

توکنومیکس چیست؟

27/04/1401

معرفی بروکر Quotex

20/04/1401

واقعیت حباب کریپتو یا ارزهای دیجیتال

14/04/1401

5 دلیل برای روند صعودی ارزهای دیجیتال

11/04/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx