4 سایت رایگان برای تحلیل آن چین دیتا

4 سایت رایگان برای تحلیل آن چین دیتا

Dorsa
0 11:57 1401/03/19

در این مقاله قصد داریم 4 تا از بهترین وب سایت های تحلیلی رایگان بیت کوین را که میتواند به شما در سرمایه گذاری با دید باز تر کمک کند معرفی کنیم.

سایت Lookintobitcoin

شعار این وب سایت در دسترس قرار دادن داده های بیت کوین برای همه و شفاف سازی شرایط برای سرمایه گذاران بیت کوین میباشد.

این وبسایت از دو قسمت اصلی رایگان تشکیل شده است که شامل موارد زیر میباشد:

آموزش:

در این قسمت مقالات مفید و کاملی در تمامی زمینه های مربوط به ارز دیجیتال نوشته شده است که مطالعه آن ها می تواند دانش دیجیتالی شما را تا حد زیادی بالا ببرد.

چارت ها:

این وبسایت معتقد است که همه باید به داده های بیت کوین با کیفیت بالا دسترسی برابر داشته باشند.

برخلاف بسیاری از سایت‌های دیگر، این وبسایت تمام نمودارهای بیت‌کوین را به‌صورت رایگان با تاریخچه کامل زنجیره‌ای، به‌علاوه اطلاعات کلیدی ارائه می‌کند تا متوجه شوید که واقعاً چگونه کار می‌کنند.

سایت checkonchain

این سایت جدیدترین و بهترین تجزیه و تحلیل زنجیره ای و جذاب ترین نمودارهای موجود در اینترنت را برای بیت کوین و دکرد ارائه می دهد. این مدل ها سیگنال خالص، منبع باز هستند. شما باید با مسئولیت خود از داده های مربوطه در سرمایه گذاری استفاده کنید. همه داده‌ها از ترکیبی از glassnode.com، coinmetrics.io و dcrdata منشأ می‌شوند.

حجم ترافیک Checkonchain.com 697 بازدیدکننده منحصر به فرد روزانه و 1393 بازدید از صفحه آنها است. نرخ ارزش وب checkonchain.com 12,498 دلار است. هر بازدید کننده به طور متوسط حدود 2.14 صفحه را بازدید می کند.

بر اساس برآوردهای ترافیکی الکسا checkonchain.com در رتبه 30908 در سراسر جهان قرار گرفته است. که برای وبسایت تازه تاسیس روند صعودی مناسبی است و حاکی از این است که اطلاعات این وبسایت مفید و پرطرفدار است.

سایت theblockcrypto

هدف اصلی این وبسایت توانمندسازی تصمیمات هوشمند در مورد چشم انداز همیشه در حال تحول دارایی های دیجیتال.

چشم انداز کلی از این وبسایت

در The Block،  دارایی های دیجیتال را بخشی از آینده می دانند. همانطور که این فضا به تکامل خود ادامه می‌دهد، این وبسایت نقش خود را به‌عنوان ناظر مورد اعتماد و صدای معتبر برای کسانی که در سرمایه‌گذاری، کار، تصمیم‌گیری، یا به دنبال درک دارایی‌های دیجیتال هستند، ایفا میکنند.این وبسایت  با ارائه اطلاعات عینی، تاثیرگذار و به موقع در سه رکن مهم دست یافته است: اخبار، تحقیقات و داده ها.

نگاهی دقیق تر به این وبسایت

Block پیشروترین برند خدمات اطلاعاتی جهانی در فضای دارایی دیجیتال است. تیم The Block که در سال 2018 تاسیس شد و در نیویورک مستقر است، در 7 منطقه زمانی پراکنده شده است و 24/7 فضای ارز دیجیتال و بلاک چین جهانی را پوشش می دهد.

از طریق وب‌سایت، خبرنامه‌ها، پورتال تحقیقاتی The Block، پادکست ما «The Scoop»، داده‌ها و مشارکت‌های تحقیقاتی سفارشی، ما روزانه با ده‌ها هزار فن‌آور، شرکت‌کنندگان در بازار مالی، متخصصان Fortune 500، ارائه‌دهندگان خدمات جهانی، سیاست‌گذاران و غیره تعامل داریم.

این وبسایت بینش عمیقی در مورد نحوه تعامل این بخش نوظهور با امور مالی، فناوری، دولت‌ها و بازارهای سنتی ارائه می‌دهد.

سایت Tsypruyan

این شخص وبسایت رسمی ای به این نام ندارد اما در پلتفرم گیت هاب به طور خیلی دقیق محیطی را از چارت ها برای تحلیل بیت کوین گرده هم آورده است که نه تنها می توانید از تحلیل ها استفاده کنید بلکه به کمک آنها می توانید روش صحیح بررسی چارت های قیمتی را نیز آموزش ببینید.

نکته جالب درباره محیط پلتفرمی این فرد این است که برای بررسی تمام زوایای یک چارت در پلتفرم دکمه هایی را طراحی کرده است که با کلیک بر روی آن ها اطلاعات تحلیلی و آموزشی آن باز میشود.

افراد مبتدی به راحتی میتوانند این چارت ها را مطالعه کنند و نکته جالب تر این است که چارت های این پلتفرم بسیار کامل و دقیق میباشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 0
برای مطالعه بیشتر

تحلیل بیت کوین به سبک on-chain هفته پنجاه و یکم

08/06/1401

تحلیل بیت کوین به سبک on-chain هفته پنجاهم

02/06/1401

تحلیل بیت کوین به سبک on-chain هفته چهل و نهم

26/05/1401

تحلیل بیت کوین به سبک on-chain هفته چهل و هشتم

11/05/1401

تحلیل بیت کوین به سبک on-chain هفته چهل و هفتم

05/05/1401

تحلیل بیت کوین به سبک on-chain هفته چهل و ششم

30/04/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx