0
0

آموزش فارکس

در بخش آموزش فارکس ، شما یاد می‌گیرید که چگونه از فارکس درآمد داشته باشید و بتوانید در این بازار مالی بزرگ سود کنید. همانطور که میدانید فارکس بازار مالی بزرگی است که روزانه حدود 5 تریلیون دلار در آن معامله می شود ، چرا شما از بازار سهمی نبرید!؟ پس همین الان این دوره رایگان رو شروع کن…

این دوره در حال تکمیل شدن است…

آموزش رایگان فارکس

برای ورود به بازار فارکس شما باید ابتدا اصول این بازار را بدانید و آموزش درست و اصولی را طی کرده باشید.

آموزش فارکس در این صفحه به شما کمک میکنم که به صورت خودآموز فارکس را آموزش ببینید و یاد بگیرید در این بازار چطور معامله کنید.

تیم پاورآپ ترید سعی کرده تا در این دوره رایگان فارکس به شما آموزش اندیکاتور، آموزش متاتریدر، آموزش مدیریت سرمایه ، آموزش روانشناسی ترید، آموزش ابزار های لازم و .. را به صورت کامل به بدهد.

آموزش فارکس

اگر میخواهید وارد بازار فارکس شوید باید به یکسری نکات توجه کنید که خیلی مهم است.

بازار فارکس بازار حرص و طمع نیست! شما نباید در این بازار عجله کنید چرا که عجله کردن در این بازار باعث می شود شما خیلی راحت سرمایتون رو از دست بدهید.

اما با آموزش درست فارکس میتوانید درآمد دلاری داشته باشید و سود زیادی بکنید.

درآمد دلاری از فارکس

همانطور که می دانید در بازار فارکس شما به دلار درآمد دارید یعنی کسب درآمد دلاری که به راحتی میتوانید درآمد کسب کنید.

حالا این درآمد دلاری به چه شکل است؟

در بازار فارکس شما روی جفت ارز های مختلف ترید میکنید حالا این یعنی چی؟

مثال ساده ای اگر بخواهم براتون بزنم شما دلار رو در مقابل دلار در نظر بگیرید… زمانی که دلار گران می شود همه میروند دلار میخرند و وقتی هم دلار پایین بیاید مردم دلار های خود را میفروشند دقیقا بازار فارکس هم به همین شکل است.

شما در بازار فارکس وری روند ترید میکنید و میخرید یا میفروشید.

این بازار درآمد بسیارخوبی دارد اما درست آموزش دیدن هم خیلی مهم است چرا که اگر درتس آموزش ندیده باشید ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید ولی اگر شما درست و اصولی آموزش دیده باشید قطعا به درآمد خوبی خواهید رسید.

پرسش و پاسخ های دوره آموزش فارکس

فارکس در معنای اولیه مخفف کلمه انگلیسی Foreign Exchange Currency هست که به معنی تبادلات ارزی می باشد. بازار فارکس بزرگترین بازار مالی شناور دنیا است که روزانه به طور تقریبی 5.2 تریلیون دلار جا به جا می شود. با توجه به اینکه بازار فارکس بزرگترین بازار دنیاست با آموزش درست تحلیل کردن این بازار، ما وارد یک بازار بین المللی می شویم و میتوانیم درآمد در سطح بین المللی داشته باشیم. از محاسن بازار های مالی این است که :

  1.  شما برای خودتان کار می کنید.
  2.  سرمایه گذار می شوید، که علاوه بر اینکه روی بزرگترین بازار جهان سرمایه گذاری میکنید، روی خودتان هم سرمایه گذاری کرده اید.
  3.  درآمد دلاری خواهید داشت که با توجه به ضعیف بودن ارز ملی در مقابل ارز های جهانی خیلی درآمد دلاری می تواند جذاب باشد.
  4.  به دلیل اینکه این بازار 24 ساعت شبانه روز و 5 روز در هفته باز است، در واقع تایم کاری مشخصی ندارد و می توانید هر ساعت از شبانه روز که دوست داشته باشیم به کار مشغول باشیم.
  5.  برای ورود به بازار فارکس و نوسان گیری جفت ارز ها و کسب درآمد فقط نیاز به یک لپ تاپ و اینترنت می باشد پس هر جایی که باشید می توانید از این بازار درآمد داشته باشید.
  6.  با توجه به اینکه بازار فارکس بزرگترین بازار است شما باید یک تحلیل گر حرفه ای باشید. در این بازار کنار بزرگان هستید برای همین  افرادی که در این بازار مسلط هستند و کسب درآمد می کنند تقریبا می توانید در هر بازار مالی دیگری مثل بازار (رمز ارز ها ، بورس ایران ، استاک مارکت و..) کسب درآمد داشته باشند و به سود برسند.

در این دوره سعی شده که به ساده ترین بیان، مفاهیم کلی و ابتدایی بازار فارکس را به شما آموزش دهیم و شما را با این بازار آشنا کنیم، که با دیدن این دوره شما به طور کامل متوجه می شوید که این بازار چیست و چگونه عمل می کند.

همانطور که می دانید در بازار فارکس ما اصطلاحا نوسان میگیریم، بین جفت ارز های مهم دنیا و برای نوسان گیری نیاز به سرمایه داریم، پس بازار فارکس بازار سرمایه گذاری است و در بازار سرمایه گذاری هر چقدر که سرمایه اولیه بیشتری داشته باشیم در آمد بیشتری هم خواهیم داشت . ولی به طور کلی می توان گفت درآمد شما از فارکس به المان های آموزش دیدن درست ، تمرین و سرمایه اولیه شما بستگی دارد که همین باعث می شود درآمد هر فرد با فرد دیگر در بازار متفاوت باشد. برای تریدر های موفق به طور میانگین رسیدن به سود 30% خیلی سخت نیست.

بله تیم پاورآپ ترید همواره سعی بر کمک به دوستان علاقمند به یادگیری بازارهای مالی داشته است و همچنین مشاره و پشتیبانی رایگان را ارائه داده است. که در این دوره هم همانگونه که همواره عمل کرده ایم شما میتوانید سوالات و نظراتتان را در قسمت دیدگاه های هر جلسه مطرح کنید و ما به آنها پاسخ خواهیم داد.