بازی لیگ آف کینگدام

سرمایه گذاران بازی League of Kingdoms

Dorsa
0 13:01 1400/09/28

بازی League of Kingdoms سه میلیون دلار سرمایه اولیه برای گسترش متاورس جمع آوری می کند!

بازی League of Kingdoms مفتخر است که یک دوره فروش توکن  3 میلیون دلاری را به رهبری شرکت سرمایه گذاری (VC) Hashed اعلام می‌کند.

 روندی که قرار بود تنها با پذیرش توکن بازی League of Kingdoms به گسترش امتیاز بازی‌ League of Kingdoms دامن برند،شرکت های Andreessen Horowitz (a16z Crypto)، Binance Labs، Sequoia Capital India، BlockTower Capital، به آن پیوستند. و سرمایه گذاران استراتژیک مانند Sky Vision Capital، Yield Guild Games (YGG) و سازنده اکوسیستم بلاک چین، DeSpread هم آن هارا همراهی کردند.

به غیر از سرمایه گذاران مذکور، ما همچنین می خواهیم از بسیاری از دوستان خوب خود که در طول سفر تا به امروز و از امروز به بعد مارا حمایت کرده اند، از جمله Amy of Lightspeed VP، Gabby of YGG، Coin 98، Aleks & Jiho از Sky Mavis، Sebastien تشکر کنیم. The Sandbox Games، Jin

 & Edward از Hashed، Kit از GuildFi، Nathan از UNOPND، Daniel از NFTBank.io، Yohan از The Sandbox Games Korea و بسیاری دیگر.

این بودجه برای ایجاد زیرساخت‌های اساسی برای مدیریت مالکیت بازیکن و بهبود اقتصاد بازی League of Kingdoms برای کسب درآمد در جهان لیگ پادشاهی‌ها استفاده می‌شود و در عین حال رشد جامعه جهانی مارا با بیش از 200000 گیمر فعال را سرعت می‌بخشد.

شرکای ما بهترین تجربه چندوجهی را به ارمغان می آورند، اما فقط این نیست و شامل  DeFi، بازی، تبادلات، انجمن و قانونی که ترکیبی عالی برای لیگ آو پادشاهی های آرنا فراهم می کند می شود. 

اکنون با تیم قدرتمندی از شرکا که اعتماد و منابع خود را در اختیار ما قرار داده اند، ما کاملاً آماده هستیم تا به سمت تلاش خود برای ساختن یک متاورس بازی وب 3 در اطراف لیگ پادشاهی ها حرکت کنیم که در آن گیمرها و جوامع بتوانند مالکیت داشته باشند و پیشرفت کنند.

مشارکت های برجسته در سرمایه گذاری

HASHED

Onboarding Hashed، یکی از معتبرترین و تاثیرگذارترین سرمایه گذاران در فضای وب 3، ارزش فوق العاده ای به لیگ آف کینگدام آرنا می بخشد. Hashed یکی از معتقدان و سرمایه گذاران پیشگام بازی های بلاک چین مانند Axie Infinity، The SandBox و بسیاری دیگر است.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاری جدید Hashed در NFT و Metaverse از طریق استودیوی استارت‌آپ خود، UNOPND، یک تکیه گاه محکم برای بازی League of Kingdoms خواهد بود، زیرا ما تلاش می‌کنیم تا متاورس بازی غیرمتمرکز را ایجاد کنیم که از طریق تجربه‌های سرگرم‌کننده و اقتصاد بازی برای کسب درآمد، جوامع و NFT ها را شامل می‌شود. 

آندرسن هوروویتز

Andreessen Horowitz (a16z) از کارآفرینان جسوری حمایت می‌کند که سریع حرکت می‌کنند، بزرگ فکر می‌کنند و متعهد به ساختن امتیازات بزرگ بعدی در فناوری هستند. این شرکت که توسط مارک اندرسن و بن هوروویتز تأسیس شده است، برای کارآفرینان دسترسی به تخصص و بینش در زمینه نوآوری، استعدادهای اجرایی و فنی، هوش بازار، توسعه کسب و کار و بازاریابی و برندسازی را فراهم می کند.

a16z Crypto بیش از 3 میلیارد دلار در سه صندوق تحت مدیریت دارد که در شرکت‌های web3 و پروتکل‌ها از پروژه‌های اولیه تا شبکه‌های کاملاً توسعه‌یافته سرمایه‌گذاری می‌کند. تیم رمزنگاری بومی آن به بنیان‌گذاران و پروژه‌ها کمک می‌کند تا پیچیدگی‌های web3 را در طیف وسیعی از تخصص‌ها، از جمله سیاست‌گذاری، امور نظارتی، استخدام، و بازاریابی دنبال کنند.

بایننس

بایننس کارآفرینان، استارتاپ‌ها و جوامع قابل دوام در بلاک چین را شناسایی، سرمایه‌گذاری و توانمند می‌کند و به پروژه‌های صنعتی که به رشد اکوسیستم بلاک‌چین بزرگ‌تر کمک می‌کنند، کمک مالی می‌کند. بایننس متعهد به حمایت از تیم‌هایی با اجرای سریع است که تأثیر مثبتی بر فضای رمزنگاری دارند.

Binance Labs بازی League of Kingdoms را به ارمغان می‌آورد، مجموعه‌ای از زیرساخت‌ها و پشتیبانی‌های ارزشمند برای گسترش چشم‌انداز غیرمتمرکز بازی.

BlockTower Capital

BlockTower Capital یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در جهان است. این صندوق مستقر در ایالات متحده از شبکه گسترده خود در سراسر حوزه‌های عمومی اعم از مالی سنتی گرفته تا DeFi و NFT استفاده خواهد کرد تا لیگ آو پادشاهی‌های آرنا، مشاوره قوی و بینش‌های غنی در مورد بازار سرمایه و دارایی دیجیتال ارائه دهد.

سکویا پایتخت هند

Sequoia به بنیان‌گذاران جسور کمک می‌کند تا شرکت‌های افسانه‌ای، از ایده‌ها گرفته تا IPO و فراتر از آن، بسازند. Sequoia Capital India در جنوب شرقی آسیا و هند فعالیت می کند و به طور فعال با بنیانگذاران طیف گسترده ای از شرکت ها، از جمله BYJUs، Carousell، Druva، Gojek، OYO Rooms، Tokopedia، Truecaller، Zilingo، Zomato و غیره همکاری می کند.

مشارکت با Sequoia و تبدیل شدن به بخشی از جامعه پیشرو از بنیان‌گذاران و شرکت‌ها، و همچنین دسترسی به دانش قبیله‌ای 49 ساله آن‌ها، گسترش بازی League of Kingdoms را به بازاری با سریع‌ترین رشد در  جهان و ایجاد تفاوت‌های معنادار بسیار افزایش می‌دهد.

Sky Vision Capital

Sky Vision Capital یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر است که با مأموریت ترویج فناوری غیرمتمرکز نوآورانه تأسیس شده است. تیم SVC سرمایه‌گذار مرحله اولیه و مشاور استراتژیک بازی League of Kingdoms است زیرا هدف ما ایجاد انقلابی در مدل‌های بازی P2E است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با SVC هستیم زیرا آنها مشاوره حقوقی قوی و مشارکت استراتژیک برای تسریع پروژه LOKA به ما ارائه کرده اند.

Yield Guild Games

Yield Guild Games (YGG) یک انجمن بازی غیرمتمرکز پیشگام است که برای بازی‌های بازی برای کسب درآمد و شریک استراتژیک بازی League of Kingdoms است. YGG با داشتن قطعه زمین در انجمن خود، به عنوان یک شبکه بورسیه فعال با یک YGGLOK subDAO خاص، یک DAO اختصاصی برای بازیکنان LOK که دارایی های بازی LOK YGG را در اختیار دارد، عمل می کند.

YGG همچنان فعالانه در بازی League of Kingdoms، هدایت کاربران جدید، تبادل بازخوردهای ارزشمند و همکاری در ابتکارات هیجان انگیز آینده به عنوان یک شریک و ذینفع کلیدی، درگیر خواهد بود.

DeSpread 

DeSpread یک شتاب دهنده پیشرو در اکوسیستم بلاک چین برای بازار کره جنوبی است که تخمین زده می شود سومین بازار بزرگ ارزهای دیجیتال و چهارمین بازار در زمینه بازی باشد. با تخصص عمیق و یک شبکه قوی در بازار، DeSpread منابع ارزشمندی را در سراسر طیف راهبردی که به بازار عرضه می شود در اختیار بازی League of Kingdoms قرار می دهد.

قرار است چه اتفاقی بیفتد؟

از جایی که رها کردیم ادامه دهیم!!

در سال 2020، ما بازی League of Kingdoms را به عنوان اولین بازی استراتژی بلاک چین MMO در جهان راه اندازی کردیم. تعهد تزلزل ناپذیر ما ساختن بازی‌های بلاک چین «شامل تمام اشکال» است که «اول» برای همه جذاب باشد. سپس، ما به خود قول دادیم که در صورت رسیدن به پذیرش انبوه بازی، توکن‌های مبتنی بر بلاک چین را بپذیریم. در چنین دوران نوپایی که Crypto Kitties تنها سابقه بود، شبیه یک رویا بود.

ایجاد تعادل در یک بازی استراتژی MMO سخت با ویژگی های NFT یک کار بسیار دشوار است، زمستان کریپتو و کووید 19 به شدت به ما ضربه زدند. در حالی که ما به BUIDLING ادامه می‌دادیم، بسیاری از دوستان خوبمان مانند Axie Infinity و The SandBox نیز در زمستان ادامه دادند.

با آمدن بهار، انقلاب Play-to-Earn شروع شد. در نیمه دوم سال 2021، کاربران فعال روزانه بازی League of Kingdoms 10 برابر از 5K به 50K افزایش یافت. ده ها هزار نفر برای تفریح ​​آمدند و برای کسب درآمد ماندند. افزایش گیمرهای باسواد رمزنگاری و شتاب رشد ما را متقاعد کرد که زمان آن فرا رسیده است تا جایی را که رها کرده بودیم ادامه دهیم.

با این دور مالی، بازی League of Kingdoms به یک متاورس بازی تبدیل می‌شود که تجربه‌های سرگرم‌کننده بازی، از جمله راه‌اندازی عرصه PvP، گسترش P2E از طریق اقتصاد Drago x $SOD، پلتفرم‌های تجاری (مثلاً بازار NFT)، ابزارهای GameFi را ارائه می‌دهد. (مثلاً پورتال Staking، داشبورد GameFi)، زیرساخت های حاکمیتی (یعنی آگورا حاکمیت)، جوایز رمزی برای مسابقات درون بازی مانند CvC، ویژگی های رسانه های اجتماعی، ابزارهای ورزش های الکترونیکی، دارایی های قابل همکاری، و بسیاری به روز رسانی های هیجان انگیز دیگر که باعث غنی سازی تجربه بازیکنان در داخل و خارج از لیگ پادشاهی ها.

برای دستیابی به این ماموریت، بازی League of Kingdoms به دنبال ایجاد یک شبکه قوی از اصناف و جوامع در سطح جهانی است تا گروه‌های متنوعی از بازیکنان را جذب کند و در عین تجربه بازی جذاب، دارایی‌های جذاب درون بازی، کمپین‌های هیجان‌انگیز و موارد دیگر را به آنها ارائه دهد تا پایداری و رشد پلتفرم را تضمین کند.

جامعه پادشاه است!

امروزه به طور فزاینده ای تولید بازی کمتر تحت نظر استودیوهای بازی سازی و بیشتر در خارج از آنها انجام می شود. امروزه جذاب ترین طرح ها در GameFi متعلق به جوامع است و توسط افراد ساخته شده است.

در نسل بعدی بازی‌ها، ما تصور می‌کنیم که این روند فقط تسریع خواهد شد. هر چه بازی ها اقتدار و ارزش بیشتری را به جوامع بازگردانند، بازی ها موفق تر خواهند بود.

با در نظر گرفتن این چشم انداز، ما به طور قابل توجهی سرمایه گذاری خود را در جامعه افزایش می دهیم، که شامل ابتکارات جامعه محور مانند Play-to-Earn Guilds است.

از 200000+ گیمر جهانی و مشارکت‌کنندگان فعال در کانال‌های انجمن ما تشکر فراوان داریم. بدون حمایت های مستمر شما، این امر ممکن نبود.

*توکن LOKA از طریق همکاری با بنیاد TPA Metaverse در دسترس است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 1.5
برای مطالعه بیشتر
10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

19/06/1401
بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

15/06/1401
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx