بازی ماویا

بازی متاورس ماویا MAVIA و روش کسب درآمد از آن

Dorsa
3 16:32 1400/10/21

بازی متاورس ماویا یک بازی استراتژیک AAA MMO است که به بازیکنان اجازه می‌دهد زمین بخرند، پایگاهی بسازند و با بازیکنان دیگر برای RUBY مبارزه کنند. سه نوع NFT در بازی وجود دارد – Land، Heroes و Statues، که هر کدام را می توان در بازار بازی متاورس ماویا برای توکن MAVIA خرید و فروخت، و NFT ها را فقط می توان با استفاده از ارز دیجیتال RUBY ارتقا داد.

RUBY ارز اصلی بازی متاورس ماویا برای کسب درآمد در بازی است و می توان با برنده شدن در نبردها در مقابل پایگاه های دیگر به دست آورد. بازی متاورس ماویا در حال حاضر در حال توسعه است و تاریخ عرضه رسمی توکن و تاریخ عرضه بازی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مقدمه بازی ماویا/ Mavia

بازی متاورسی ماویا MAVIA و روش کسب درآمد از آن

آماده باشید و چکمه های خود را بپوشید تا به عنوان فرمانده زمین، وظایف خود را انجام دهید.

 ما در شرف فرود در دنیای شیداییبازی متاورس ماویا هستیم! 

جزیره جادویی ماویا که پس از یک فوران مرموز از زیر آب دریا بیرون می‌آید، مملو از زمین‌ها و ثروت‌های مخاطره‌آمیز است که هنوز توسط چشم انسان دیده نشده است.

همانطور که در بازی متاورس ماویا فرود می آیید، باید پایگاه و ساختارهای دفاعی خود را بسازید تا از خود در برابر مهاجمان فرصت طلب دشمن محافظت کنید. همانطور که ارتش توانمند خود را رشد می دهید، می توانید پایگاه های ضعیف دشمنان را فتح کنید و منابع گرانبهای طلا و نفت آنها را با حیله گری غارت کنید.

وسوسه انگیزترین منبعی که ماجراجویان را به جزیره می کشاند RUBY نام دارد، ارز اصلی بازی برای کسب درآمد در اکوسیستم بازی متاورس ماویا.

با شکست دادن پایگاه های دشمن به شما با RUBY پاداش داده میشود و می توانید از آن برای ارتقای هوشمندانه Base، Hero و Statue NFT های خود استفاده کنید و تولید، قدرت و پتانسیل درآمد خود را بیشتر افزایش دهید. 

بخش‌های وسیعی از زمین‌های دست‌نخورده هنوز مورد کاوش قرار نگرفته‌اند، زیرا بخش‌های بیشتری از این جزیره اسرارآمیز به تدریج از طریق “فرایند کشف زمین” کشف خواهد شد.

در بازی متاورس ماویا پر سرعت و چندنفره، مهارت‌های مدیریت و تصمیم‌گیری شما آزمایش می‌شود، زیرا در نظر می‌گیرید که کدام فناوری، ساختمان‌ها و نیروها را باید ارتقا دهید و با دقت برنامه‌ریزی کنید که کدام استراتژی‌ها را برای گول زدن سایر فرماندهان و پایگاه‌های آنها به کار بگیرید.

 بازی متاورس ماویا چشم انداز بازی NFT را با مکانیک های پیچیده، گیم پلی هیجان انگیز و ویژگی های منحصر بفرد کسب درآمد تغییر می دهد، که تضمین می کند با ترکیبات و استراتژی های جنگی بی حد و حصری که می توان در میدان جنگ به کار گرفت، شما را سرپا نگه می دارد.

بازی متاورس ماویا استراتژیک چند نفره موبایلی اعتیاد آور به شما فرصتی می دهد تا منابع و یاقوت را حتی زمانی که آفلاین هستید به دست آورید. 

به عنوان یک فرمانده پایگاه وظیفه شما این است که وسیله نقلیه، پیاده نظام و واحدهای هوایی خود را برای حمله به پایگاه های دشمن برای بدست آوردن RUBY بسازید و در عین حال از منابع خود با دیوارها، برج ها، تله ها و طعمه های به خوبی برنامه ریزی شده محافظت کنید.

 اگر می خواهید موفق شوید، باید تعادل مناسبی از هزینه های RUBY را در نیروهای تهاجمی و دفاعی خود پیدا کنید! 

در حین بازی متاورس ماویا، هدف شما این است که تا جایی که می توانید یاقوت به دست آورید تا به سرعت پایه خود را گسترش داده و سطح خود را ارتقا دهید.

ویژگی بازی متاورس ماویا با «Blockchain of Battles»

بازی متاورسی ماویا MAVIA و روش کسب درآمد از آن

بازی متاورس ماویا با الهام از بازی‌های استراتژی کلاسیک سازنده MMO مانند کلش آف کلنز، گرافیک با کیفیت AAA و ویژگی‌های پیشرفته را ارائه می‌کند که مانند آن‌ها هنوز در GameFi دیده نشده‌اند. 

بازی متاورس ماویا با افزودن یک پیچ و تاب الهام گرفته از بلاک چین، یک گام فراتر از بازی‌های پایه‌سازی موجود پیش می‌رود و به هر پایگاه در اکوسیستم بازی متاورس ماویا اجازه می‌دهد در هنگام حملات و دفاع به صورت زنده پخش شود. 

علاوه بر این، هر نبردی که در بازی متاورس ماویا انجام می شود به طور دائم ضبط می شود و می تواند برای همیشه توسط هر کسی مشاهده شود. این تنها یکی از بسیاری از ویژگی‌هایی است که بازی متاورس ماویا خواهد داشت که باعث می‌شود این بازی از جمعیت فعلی بازی‌های بلاک چین متمایز شود.

NFT های قابل ارتقا در بازی متاورس ماویا

بازی متاورسی ماویا MAVIA و روش کسب درآمد از آن

سه دارایی اصلی NFT تحت کنترل شما، Bases، Heroes و Statues هستند. اینها برای موفقیت شما حیاتی هستند و با گذشت زمان یاد خواهید گرفت که چگونه از آنها به طور موثر برای به دست آوردن دست برتر در برابر هر حریف با تجربه استفاده کنید:

  • BASES هسته اصلی بازی شما و تنها مورد نیاز برای بازی هستند، در حالی که Heroes و Statues اختیاری هستند اما گیم پلی را تا حد زیادی بهبود می بخشند.
  • HEROES “ابر سربازان” هستند که می توانند به شما کمک کنند تا به پایگاه های حریف حمله کنید و همچنین از قلمرو خود در نبردهای دفاعی محافظت کنید. هر قهرمان به یک قدرت فوق العاده منحصر به فرد مجهز است که مطمئناً زمانی که حریف شما انتظارش را ندارد به کارتان می آید.
  • Statues را می‌توان به دست آورد و درBASE قرار داد تا بروزرسانی های غیرفعال را برای پایگاه شما فراهم کند، مانند کاهش زمان خنک‌کردن یا افزایش تولید منابع مانند طلا و روغن.

هر BASE می‌تواند حداکثر چهار NFT قهرمان و چهار NFT STATUES را تجهیز کند. مانند پایگاه ها، STATUTES و HEROES را می توان با RUBY ارتقا داد و بهبود بخشید.

این NFT ها را می توان تنها با استفاده از توکن بازی متاورس ماویا MAVIA به عنوان ارز پایه مبادله در بازار فروخت. بازار ماویا همچنین به بازیکن اجازه می دهد تا پایگاه ها، قهرمانان و STATUES های خود را برای درآمد غیرفعال به بازیکنانی که قادر به خرید آن نیستند، اجاره دهد. 

اقتصاد پایه و زمین در بازی متاورس ماویا

بازی متاورسی ماویا MAVIA و روش کسب درآمد از آن

در بازی متاورس ماویا ، زمین یکی از با ارزش ترین دارایی ها است. در ابتدا، تمام زمین ها با پایه سطح 1 شروع می شوند. همانطور که بازیکنان زمین خود را توسعه می دهند و RUBY را مجدداً برای ارتقاء سطح پایگاه HQ خود و ساختن دیوارها، سربازان و سایر ساختارهای دفاعی خود سرمایه گذاری می کنند، ارزش زمین بهبود می یابد. با قوی‌تر شدن BASE، ارزش زمین افزایش می‌یابد و گزینه‌های متعددی برای کسب درآمد احتمالی توسط مالک ایجاد می‌کند:

1: اجرای بازی متاورس ماویا

صاحب زمین می تواند از پایگاهی که در اختیار دارد برای مبارزه با پایگاه ها و بازیکنان دیگر در سراسر جزیره ماویا استفاده کند و برای RUBY رقابت کند. با افزایش قدرت پایه، بازیکن می‌تواند با حریفان قوی‌تر مبارزه کند، همچنین در صورت پیروزی، پاداش‌های بالاتری دریافت می‌کند.

2: پایگاه فروش در بازار بازی متاورس ماویا

مالک پایگاه می تواند زمین موجود در بازار ماویا را برای توکن ماویا بفروشد و تمام پیشرفت های انجام شده در پایگاه را به مالک جدید منتقل کند. هنگامی که یک پایگاه یا ساختمان‌های آن ارتقاء می‌یابد، همیشه در همان سطح یا بالاتر باقی می‌مانند و ارزش دائمی آن را بیشتر می‌کنند. فروش به سبک «اکنون بخرید» و «حراج» در دسترس خواهد بود.

3: اجاره پایگاه در بازی متاورس ماویا

مشابه مدل «AirBnB»، صاحبان پایگاه می‌توانند پایگاه خود را بر اساس محدوده تاریخ و قیمت تعیین‌شده توسط مالک اجاره کنند. مستاجر پایگاه پیشاپیش MAVIA را به مالک پرداخت می کند، اما به نوبه خود می تواند تمام RUBY تولید شده از BASE را به دست آورده و نگه دارد. این شامل RUBY برنده شده از نبرد با حریفان، نبردهای دفاعی موفق، تکمیل چالش‌ها، یافتن آیتم‌های کمیاب، و رویدادهای دیگری است که برای بازیکنان RUBY به دست می‌آورد. 

صاحب پایگاه از تولید این یاقوت توسط بازیکن سودی نخواهد برد، بلکه در عوض از قرارداد اجاره درآمد غیرفعال در قالب MAVIA ایجاد خواهد کرد.

علاوه بر این، مالک پایگاه از بهبود یا ارتقاء سازه های پایه توسط مستاجر مانند دیوارها و برجک ها سود می برد. مستاجر تمایل به ارتقای این سازه‌های پایه دارد، زیرا به یاقوت سرخ نیاز ندارند، بلکه فقط به طلا و نفت نیاز دارند، و ارتقای این ساختارها به پایگاه کمک می‌کند تا در دفاع از مهاجمان موفق شود.

4: مشارکت های پایه در بازی متاورس ماویا

شراکت ها راه خوبی برای بازیکنان جدید برای ورود به دنیای Mavia است که نیازی به پرداخت اولیه MAVIA ندارد. مشابه برنامه بورسیه Axie Infinity، Base Partnerships به مالک پایگاه اجازه می دهد تا زمین خود را به بازیکن دیگری قرض دهد و انتظار داشته باشد که بازیکن از پایگاه استفاده کند، ارتش را به رشد خود ادامه دهد و پایگاه را بهبود بخشد، و همچنین با بازیکنان دیگر بجنگد و جوایز RUBY را به همراه داشته باشد.

در ازای این کار انجام شده توسط بازیکن، مالک پایه یک درصد ثابت از درآمد RUBY را به عنوان حق الزحمه مالک نگه می دارد. تقسیم RUBY قبل از تشکیل شرکت توسط مالک تصمیم گیری می شود و با گذشت زمان و به صلاحدید مالک قابل تنظیم است.

RUBY به طور خودکار به بازیکن و مالک بلافاصله پس از کسب درآمد RUBY در بازی توزیع می شود. این مدل همچنین این امکان را برای بازیکنان ماهر فراهم می‌کند که از مالک درخواست تقسیم RUBY بالاتری داشته باشند، زیرا گیم‌پلی آن‌ها احتمالاً درآمد بیشتری نسبت به بازیکنان جدیدتر یا کم مهارت‌تر دارد.

از طرف دیگر، بازیکنانی که تازه وارد این بازی شده اند و به دنبال کار برای RUBY در قالب یک مشارکت هستند، احتمالاً برای اینکه نامی برای خود در بازی Mavia ایجاد کنند، تقسیم کمتری را از مالک می پذیرند.

ماندن در حلقه

بازی متاورس ماویا می تواند یک جهان بسیار گیج کننده باشد، با حملات غیرمنتظره ای که در هر زمان پایگاه شما را هدف قرار می دهد. اگرچه پایگاه‌های شما می‌توانند دارای سیستم دفاعی خودکار باشند، توصیه می‌شود پیشرفت پایگاه خود را در زمان درست پیگیری کنید و مراقب آموزش نیروها، ساختارها و سطوح ذخیره‌سازی خود باشید.

بازی متاورس ماویا می تواند با اکانت های تلگرام بازیکنان را به هم متصل کند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا برای رویدادهای مختلف بازی که توسط کاربر مشخص می شود، اعلان دریافت کنند.

ویژگی های آینده بازی متاورس ماویا

با وفادار ماندن به ماهیت غیرمتمرکز ما، هیچ آدرس ایمیل و رمز عبوری برای بازی متاورس ماویا مورد نیاز نیست، اما در عوض، کاربران می توانند به سادگی Metamask، Trustwallet یا کیف پول رمزنگاری خود را برای ایجاد نمایه و شروع بازی متصل کنند. هنگامی که یک حساب بارگیری می شود، سرور NFT های متعلق به خود (Bases، Heroes و Statues) را بررسی می کند و به طور خودکار دارایی های قابل بازی را برای شروع بازی در بازی بارگذاری می کند.

بسیاری از بازیکنان ممکن است NFT های Mavia خود را در یک کیف پول اصلی مانند Metamask روی دسکتاپ خود داشته باشند.

با این حال، زمانی که همان بازیکن می‌خواهد Mavia را روی تلفن خود بازی کند، می‌تواند کیف پول دیگری مانند Trustswap داشته باشد و دوست دارد با استفاده از این کیف پول نیز بازی کند.

به همین دلیل، ما این امکان را ایجاد کردیم که یک کیف پول «مجاز» به حساب Mavia شما اضافه کنیم، که به حداکثر سه آدرس کیف پول اضافی اجازه می‌دهد با استفاده از NFT‌های حساب اصلی شما وارد شوید و بازی Mavia را بازی کنید. کیف پول‌های مجاز نمی‌توانند NFT‌ها را از کیف پول اصلی شما بفروشند یا منتقل کنند، اما فقط مجوز بازی با آن NFT‌ها را خواهند داشت.

تاریخ عرضه رسمی بازی متاورس ماویا هنوز اعلام نشده است. با این حال، برنامه (فصل اول سال)Q1 2022 را به عنوان راه اندازی بتا بازی، و فصل دوم سال را برای عرضه رسمی بازی نشان می دهد.

ده‌ها پویایی و ویژگی گیم‌پلی اضافی وجود دارد که برای نسخه‌های بعدی بازی، مانند نبردهای “Wagered Battles”، “Leagues” و “Championship” محفوظ خواهد بود. همچنین هر دو ماه یک بار “کشف سرزمین” منحصر به فرد و هیجان انگیز وجود خواهد داشت. بنابراین به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی این بازی بپیوندید تا به‌روز باشید و پس از راه‌اندازی از بازی جلوتر باشید!

نگاهی کلی به بازی متاورس ماویا

بازی متاورسی ماویا MAVIA و روش کسب درآمد از آن

بازی متاورس ماویا یک بازی استراتژیک AAA MMO است که به بازیکنان اجازه می‌دهد زمین بخرند، پایگاهی بسازند و با بازیکنان دیگر برای RUBY مبارزه کنند. سه نوع NFT در بازی وجود دارد – Land، Heroes و Statues، که هر کدام را می توان در بازار بازی متاورس ماویا برای توکن MAVIA خرید و فروخت، و NFT ها را فقط می توان با استفاده از ارز دیجیتال RUBY ارتقا داد.

RUBY ارز اصلی بازی برای کسب درآمد در بازی است و می توان با برنده شدن در نبردها در مقابل پایگاه های دیگر به دست آورد. بازی متاورس ماویا در حال حاضر در حال توسعه است و تاریخ عرضه رسمی توکن و تاریخ عرضه بازی متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 1
برای مطالعه بیشتر
10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

19/06/1401
بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

15/06/1401
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
3 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
3
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx