آموزش متاورس

آموزش متاورس به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران پاورآپ ترید قرار دارد که در این دوره آموزش متاورس شما با دنیای مجازی کامل آشنا می شوید و یاد میگیرید چطور در این دنیا کسب درآمد کنید.

+1296

شرکت کردند

+12

فصل

+156

دقیقه

دوره آموزش متاورس
قدم اول ورود به دنیای متاورس

قدم اول ورود به دنیای متاورس

پیدا کردن بهترین پروژه های متاورسی

پیدا کردن بهترین پروژه های متاورسی

آموزش NFT ها در متاورس

آموزش خرید NFT ها در متاورس

آموزش واقعیت مجازی یا VR در متاورس

آموزش بازی Axie Infinity در متاورس

آموزش بازی Axie Infinity در متاورس

آموزش بازی Decentraland در متاورس

آموزش بازی Decentraland در متاورس

به زودی

توضیحات

آموزش متاورس و زندگی در دنیای مجازی، ایده ی جدیدی است که توسط دانشمندان و متخصصان این حوزه ارائه شده است و به نوعی زندگی جدیدی را در فضای مجازی ارائه می دهد. در واقع متاورس به عنوان شبکه ای سه بعدی شناخته می شود که می تواند همه ی برنامه ها و شبکه های اجتماعی را به صورت یکجا در بر بگیرد.

آموزش متاورس
آموزش متاورس

دنیای مجازی، دنیایی است که چند سالی است که در بین مردم به عنوان یک بخش مهم در زندگی آن ها شناخته می شود و بیشتر از 90 درصد مردم دنیا، از فضا های مجازی برای انجام امور روزمره ی خود استفاده می کنند. به عنوان مثال داشتن پیج هایی با نام و نشان خود در برنامه ها و فضا های اجتماعی مثل اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، واتساپ، تلگرام و …، برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان، یکی از مهم ترین نشانه های تاثیر فضای مجازی در زندگی مردم می باشد. آموزش متاورس و زندگی در دنیای مجازی، ایده ی جدیدی است که توسط دانشمندان و متخصصان این حوزه ارائه شده است و به نوعی زندگی جدیدی را در فضای مجازی ارائه می دهد. در واقع متاورس به عنوان شبکه ای سه بعدی شناخته می شود که می تواند همه ی برنامه ها و شبکه های اجتماعی را به صورت یکجا در بر بگیرد. البته ورود به این فضا برای افراد هم اکنون میسر نیست. اما متخصصان و کارشناسان حوزه های مختلف فضای مجازی، امیدوارند که در آینده ی نزدیک ورود به دنیای مجازی متاورس برای افراد میسر شود و دنیای مجازی، به شکل واقعی تری برای افراد شکل بگیرد. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا در ارتباط با آموزش متاورس و ورود به این فضا و دنیای مجازی توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. مسلما افراد زیادی از این پس در سایت های اینترنتی مختلف به دنبال آموزش رایگان متاورس می گردند. ما در این مقاله به بررسی چگونگی ورود به این فضا و دنیای مجازی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

دنیای مجازی متاورس
دنیای مجازی متاورس

آموزش متاورس و ورود به این دنیای مجازی

همانطوری که در ابتدای این مقاله خدمت شما عزیزان عرض کردیم، آموزش متاورس و ورود به این دنیای مجازی، به زودی به یکی از پر بازدید ترین مطالب در صفحات اینترنتی تبدیل خواهد شد و بسیاری از افراد به دنبال یادگیری نحوه ورود به این فضا و دنیای مجازی می افتند. متاورس در واقع یک دنیای کاملا مجازی می باشد که به افراد این امکان را می دهد که جهانی سه بعدی و کاملا واقعی در کنار جهان حقیقی خود بسازند و در آن جهان زندگی کنند. شاید با پیشرفت هایی که در علم و دانش بشری روی می دهد، روزی فرا برسد که مردم دنیا زندگی در این دنیا را به دنیای حقیقی ترجیح دهند. هر چند که امروزه نیز بسیاری از مردم بیشتر اوقات خود را در فضا های مجازی مختلف مثل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و … می گذرانند، اما ممکن است روزی فرا برسد که همه ی این فضا های مجازی در قالب متاورس به مردم مناطق مختلف دنیا عرضه شود و مردم برای انجام فعالیت های روزمره ی خود، از این فضای مجازی استفاده کنند و استفاده از فضای حقیقی در بین مردم دنیا به حداقل برسد.

در واقع پیشرفت تکنولوژی و دانش بشر، می تواند این فضا های مجازی را در قالب یک برنامه ی جامع و کامل در اختیار بشر قرار دهد تا زندگی برای مردم دنیا هر چه آسان تر و راحت تر شود. به عنوان مثال در گذشته استفاده از وسایل ارتباط جمعی مثل موبایل های پیشرفته و لمسی که امروزه در بین مردم دنیا مورد استفاده قرار گرفته اند، یک آرزو به شمار می رفت. حال آن که امروزه با پیشرفت علم و دانش بشری، موبایل های بسیار پیشرفته و مدرنی توسط شرکت های مختلف در سطح دنیا تولید می شوند و به سراسر دنیا عرضه می شوند. لذا دستیابی به متاورس و زندگی در فضای مجازی سه بعدی نیز می تواند در آینده ی نزدیک برای افراد مختلف در سراسر دنیا محقق شود. در صورتی که این رویا به حقیقت بپیوندد، انقلاب عظیمی در صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دنیا به وقوع خواهد پیوست و بسیاری از فعالیت های روزمره افراد در قالب این دنیای مجازی انجام می شوند.

دنیای سه بعدی متاورس
دنیای سه بعدی متاورس

منظور از فضای سه بعدی مجازی در آموزش متاورس چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که فضای سه بعدی مجازی در آموزش متاورس به چه معناست؟ امروزه فضا های مجازی مثل برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام، تلگرام و …، فضا هایی سه بعدی نیستند. به عنوان مثال اگر شما بخواهید از طریق این برنامه ها و شبکه های اجتماعی، با دوستان خود ارتباط برقرار کنید، بایستی یکسری اعمال را بر روی گوشی تلفن همراه خود انجام دهید تا از طریق تماس تصویری، تماس تلفنی و یا پیام های متنی با دوستان و آشنایان خود ارتباط حاصل کنید. اما در فضای مجازی متاورس این چنین نیست.

این فضا، یک فضای کاملا مجازی و به عبارت درست تر، سه بعدی مجازی می باشد. هنگامی که شما می خواهید با دوستان و آشنایان خود در این فضای مجازی ارتباط بگیرید، شما در جمع دوستان و آشنایان خود به صورت مجازی حضور پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال یکی از دوستان شما در نقطه ای دیگر در کره زمین و در کشوری دیگر زندگی می کند. به کمک دنیای مجازی متاورس، شما می توانید خود را در کنار دوست خود حس کنید و ارتباط مستقیم مجازی با او داشته باشید.

علاوه بر این ممکن است در بسیاری از موارد جلسه های مجازی به کمک این فضای مجازی تشکیل شوند. هر چند که امروزه با شیوع ویروس کرونا، ارتباط های مجازی در بین مردم دنیا بسیار افزایش پیدا کرده اند و مردم به جای ارتباط های حضوری، ترجیح می دهند تا از طریق ارتباط های مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اما درک فضا و دنیای مجازی متاورس و آموزش متاورس می تواند برای بسیاری از افراد شگفت انگیز باشد و انسان ها را در هر کجای دنیا که زندگی می کنند، به همدیگر نزدیک و نزدیک تر کند. متاورس یک برنامه یا یک وسیله نیست. در واقع متاورس یک دنیای مجازی است که انتها ندارد و شما می توانید در این دنیا که به نظر می رسد به زودی جای دنیای حقیقی و واقعی را بگیرد، غرق خواهید شد.

امروزه بسیاری از شرکت های معروف در سطح دنیا از جمله فیسبوک، مایکروسافت و …، به دنبال ساخت یک متاورس برای شرکت خود هستند تا از این طریق بتوانند از شرکت های دیگر پیشی و در زمینه های مختلف از جمله در زمینه های تجاری و اقتصادی، سرآمد شرکت های مختلف در سطح دنیا لقب بگیرند. بدیهی است هر شرکت و مجموعه ای که بتواند در آینده از این فناوری و تکنولوژی، در راستای اهداف خود بهتر بهره بگیرد، راحت تر می تواند به اهداف از پیش تعیین شده ی خود نایل شود.

دنیای مجازی
دنیای مجازی

آموزش متاورس و خرید ارز های دیجیتال در این دنیای مجازی

برای زندگی در هر جهانی، چند پایه و اساس وجود دارد که افراد باید برای زندگی در آن ها، از حداقل های لازم برخوردار باشند. به عنوان مثال مسئله ی اقتصادی و دارایی افراد، به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین پایه های زندگی افراد در جهان های مختلف به حساب می آید. همانطوری که افراد برای زندگی در دنیای حقیقی، به مال و دارایی و مسکن و … نیاز دارند، برای زندگی در دنیای مجازی نیز، افراد باید حداقل مال و دارایی های مورد نیاز برای زندگی در این دنیا را داشته باشند.

در دنیای مجازی متاورس، برای معامله انواع املاک و مستغلات، زمین ها، خانه ها و …، از ارز های دیجیتال استفاده می شود که جایگزین پول و اسکناس در دنیای حقیقی می باشد. بسیاری از افراد برای خرید ارز دیجیتال در فضای مجازی، هزینه می کنند و سعی می کنند تا دنیای مجازی خود را هر چه زیبا تر و بهتر بسازند و از زندگی در این دنیا لذت ببرند.

متاورس
متاورس

مزیت های متاورس

در فرآیند آموزش متاورس، بهتر است به مزیت های استفاده از این دنیای مجازی نیز نگاهی بیندازیم. مزایای بهره بردن از این فضای مجازی، شامل موارد زیر می باشند:

امروزه بسیاری از افراد در هنگام استفاده از اینترنت با محدودیت هایی رو به رو هستند که این محدودیت ها در متاورس وجود ندارند. به عنوان مثال در دنیای کنونی، در هنگام استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی مختلف، افراد با محدودیت های زیادی رو به رو هستند و به عنوان مثال نمی توانند یک فایل دانلود شده در یک برنامه و پلتفرم را از طریق برنامه ی دیگری آپلود کنند و برای دوستان خود ارسال کنند. حال آن که در متاورس این چنین محدودیت هایی وجود نداشته و افراد بدون محدودیت می توانند اقدام به دانلود و آپلود فایل های مورد نظر خود در پلتفرم ها و برنامه های مجازی مختلف نمایند.

در دنیای مجازی متاورس، هر فردی فقط یک هویت با ثبات خواهد داشت. این بدان معنی است که شما نمی توانید از اسم های مختلف در برنامه های مختلف استفاده کنید. به عبارت دیگر امروزه افراد می توانند در فضا های مجازی و برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف از قبیل فیسبوک، اینستاگرام و …، به تعداد نامحدودی و با آیدی ها و اسم های نامشخص اکانت و حساب کاربری داشته باشند. در حالی که در فضای متاورس نیازی به این کار نیست و هویت شما مشخص شده و ثابت شده می باشد. به عبارت دیگر شما در ابتدای ورود به این فضا، یک آواتار شامل مشخصات خود ثبت خواهید کرد که با این مشخصات در همه ی فضا های مجازی نمایش داده خواهید شد.

اگر هر کاربر متاورس در فضای مجازی و دنیایی که برای خود ساخته است، تغییری ایجاد کند، این تغییر برای همه به نمایش در خواهد آمد و همگان خواهند دید که کاربر مورد نظر چه تغییری در زندگی مجازی خود داده است. این مورد در زندگی حقیقی نیز قابل لمس و مشاهده می باشد. به عنوان مثال ساختن یک خانه ی مجلل و زیبا، نشان از توانگری و ثروتمندی افراد دارد.

دنیای مجازی
دنیای مجازی

کاربرد های متاورس

کاربرد های اصلی متاورس که باعث شده است بسیاری از افراد به دنبال آموزش متاورس و ورود به این دنیای مجازی باشند، شامل موارد زیر می باشند:

علاوه بر موارد بالا، دنیای مجازی متاورس ممکن است برای بسیاری از افراد کاربرد های بیشمار دیگری نیز داشته باشد. آیندگان خواهند دید که این فضا چقدر می تواند در بهبود وضعیت اقتصادی یک کشور تاثیر گذار باشد و چقدر می تواند یک کشور را به جلو هدایت کند.

آموزش خرید زمان مجازی در متاورس

نکته ی دیگری که در مورد متاورس باید به آن بپردازیم، این است که برخلاف دنیای امروزی که برای اتصال به اینترنت، بایستی اقدام به خرید بسته های اینترنتی و فعالسازی این بسته ها بر روی موبایل های خود نماییم، در مورد متاورس، بسته های اینترنتی جای خود را به زمان مجازی خواهند داد. به این ترتیب که افراد برای حضور در فضای مجازی متاورس، بایستی زمان مجازی خریداری کنند تا از این طریق بتوانند به زندگی در دنیای مجازی متاورس بپردازند. با توجه به قابلیت های بسیاری که متاورس دارد، بسیاری از افراد اینترنت و فضا های مجازی کنونی را کنار گذاشته و به سمت متاورس خواهند آمد. لذا آموزش متاورس، آموزش رایگان متاورس و آموزش خرید زمان مجازی، شاید از جمله ی مهم ترین عناوینی باشند که طی چند سال آینده در موتور های جستجو سرچ می شوند.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد تا در ارتباط با آموزش متاورس، صحبت هایی با شما عزیزان داشته باشیم. همچنین درباره ی مزیت های متاورس، کاربرد های این دنیای مجازی و آموزش خرید زمان مجازی نیز صحبت کردیم. امیدواریم این مقاله بتواند رضایت خاطر شما را جلب کند.

نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
6 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
6
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx