آموزش فارکس

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

آموزش فارکس پاورآپ ترید که در این صفحه برای شما تهیه کرده ایم به شما کمک میکند تا فارکس را به صورت کلی و خیلی ساده یاد بگیرید.بازار فارکس بازار حرص و طمع نیست! شما نباید در این بازار عجله کنید چرا که عجله کردن در این بازار باعث می شود شما خیلی راحت سرمایتون رو از دست بدهید. اما با آموزش درست فارکس میتوانید درآمد دلاری داشته باشید و سود زیادی بکنید.

فارکس یک بازار مالی بزرگ است که روزانه حدود ۵.۲ تریلیون دلار در آن معامله می شود، این عدد بسیار بالا است و نتیجه ای که میتوانیم از این عدد بگیریم این است که بازار خیلی بزرگ است و میتوانیم در آن سرمایه گذاری کنیم.

آموزش فارکس به صورت کاملا رایگان و اصولی

آموزش فارکس رایگان

برای ورود به بازار فارکس شما باید ابتدا اصول این بازار را بدانید و آموزش درست و اصولی را طی کرده باشید.

آموزش فارکس کامل در این صفحه به شما کمک میکنم که به صورت خودآموز فارکس را آموزش ببینید و یاد بگیرید در این بازار چطور معامله کنید.

تیم پاورآپ ترید سعی کرده تا در این دوره آموزش فارکس رایگان به شما آموزش اندیکاتور، آموزش متاتریدر، آموزش مدیریت سرمایه ، آموزش روانشناسی ترید، آموزش ابزار های لازم و .. را به صورت کامل به بدهد.

شروع آموزش فارکس (جلسه اول)

دوره آموزش فارکس

دوست داری بازار فارکس رو حرفه ای تر یاد بگیری؟

اگر می خوای توی این بازار حرفه ای بشی و درآمد فوق العاده ای داشته باشی حتما در دوره راز ترید موفق پلاس شرکت کن. توی دوره راز ترید موفق پلاس صفر تا صد بازار رو آموزش میبینی و به صورت دائمی پشتیبانی میشی تازه با اساتید هم در اتباطی و میتونی هر کجا سوال داشتی بپرسی بدون محدودیت.

نیاز به مشاوره رایگان داری؟

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید و دکمه درخواست تماس را بزنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فارکس چیست؟

فارکس مخفف Foreign Exchange است که بازار تبادلات ارز هم گفته می شود. خیلی ساده بخواهیم فارکس را تعریف کنیم، درواقع می توان گفت شما وقتی از ایران میخواهید بروید ترکیه باید ریال یا تومان رو به لیر تبدیل کنید چون نمی توانید از ریال در ترکیه استفاده کنید و باید ارز خود را تبادل کنید. این فرایند هم در بازار فارکس اتفاق میوفته و شما دقیقا ارز ها را در مقابل هم تبادل می کنید. به عنوان مثال زمانی که وارد بازار فارکس شوید جفت ارز EUR/USD را مشادهده میکنید که این جفت ارز یورو در مقابل دلار است که شما آن را می خرید یا میفروشید. بازار فارکس یکی از بزرگترین بازار های مالی دنیا است که روزانه در آن حدود 5.2 تریلیون دلار معامله میشود. اگر بخواهیم بزرگی بازار فارکس را بهتر درک کنیم، بودجه کشور ایران در سال جاری حدود 120 میلیارد می باشد و در مقابل فارکس که روزانه حدود 5.2 تریلیون دلار در آن معامله می شود عملا عدد بالایی نیست و این معتبر بودن بازار فارکس را به ما ثابت می کند. زمانی که دلار در کشور ما ایران بالا میرود خیلی از افراد، دلار را خریداری می کنند و زمانی که دلار کاهش پیدا میکنند آن را میفروشند، این مورد دقیقا در فارکس اتفاق میوفتد اما نه به همین سادگی! در بازار فارکس شما باید با استفاده از تحلیل ها بازار فارکس را تحلیل کنید و روند آن را بررسی کنید بعد خرید یا فروش کنید. اگر بخواهیم همانند اکثر افراد که دلار افزایش پیدا میکند بریم آن را خریداری کنیم و زمانی که کاهش پیدا میکند آن را بفرشیم قطعا در بازار فارکس ضرر میکنیم، پس باید با استفاده از تحلیل، ابزار و اندیکاتور ها بازار را بسنجیم و بعد خرید و فروش کنیم.

آموزش فارکس به من کمک می کند ؟

آموزش فارکس در این بخش بسیار ساده و کامل گفته شده است تا بتوانید نیاز خود را در بازار فارکس رفع کنید. اما بازار فارکس همانند تمامی بازار های سرمایه ریسک دارد و شما نمی توانید بدون دیدن آموزش فارکس وارد آن شوید. در فارکس اندیکاتور و ابزار های زیادی وجود دارد که صرفا آن ها نمی توانند کاری کنند که شما در این بازار سود کنید پس باید روانشناسی، مدیریت سرمایه، تحلیل فاندامنتال و خیلی چیز های دیگر رو هم آموزش ببینید تا بتوانید در این بازار سود کنید. تیم پاورآپ ترید تلاش خود را کرده است تا بتواند در این دوره آموزش رایگان فارکس به شما تمامی چیز هایی که نیاز است برای شروع در این بازار بلد باشید رو آموزش داده است.

درآمد دلاری در فارکس

همانطور که می دانید در بازار فارکس شما به دلار درآمد دارید یعنی کسب درآمد دلاری که به راحتی می توانید درآمد کسب کنید.

حالا این درآمد دلاری به چه شکل است؟ در بازار فارکس شما روی جفت ارز های مختلف ترید میکنید حالا این یعنی چی؟

مثال ساده ای اگر بخواهم براتون بزنم شما دلار رو در مقابل دلار در نظر بگیرید… زمانی که دلار گران می شود همه می روند دلار می خرند و وقتی هم دلار پایین بیاید مردم دلار های خود را میفروشند دقیقا بازار فارکس هم به همین شکل است. شما در بازار فارکس وری روند ترید میکنید و می خرید یا میفروشید.

این بازار درآمد بسیار خوبی دارد اما درست آموزش دیدن هم خیلی مهم است چرا که اگر درست آموزش ندیده باشید ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید ولی اگر شما درست و اصولی آموزش دیده باشید قطعا به درآمد خوبی خواهید رسید.

چرا باید آموزش فارکس را ببینم ؟

همانطور که می دانیم بازار فارکس بزرگترین بازار مالی شناور دنیا می باشد، با سرمایه در گردش ۵.۲ تریلیون دلار در روز که نشان دهنده اعتبار و اهمیت این بازار است. درآمد در بازار فارکس برای یک تریدر حرفه ای بسیار آسان است زیرا که در هر مکان و در هر زمان که دسترسی به اینترنت و یک لپ تاپ داشته باشد می تواند کسب درآمد کند و افرادی که در این بازار به این بزرگی بتوانند موفق شوند و درست آموزش ببینند، می توان گفت که در هر بازار مالی دیگری میتوانند به سود برسند مثل بازار رمز ارزها و بازار بورس.

با آموزش فارکس میتوان در این بازار درآمد داشت یا خیر ؟

البته که با آموزش رایگان فارکس می توان به درآمد رسید. ولی به دلیل کامل نبود آموزش ها و پراکندگی یادگیری و نداشتن منتور قطعا دوره آموزشی شما طولانی می شود و شما باید چند سال زمان صرف کنید برای یادگیری، البته که باید در بازار به اندازه کافی آزمون و خطا کنید تا بتوانید به بازار مسلط شوید. همانطور که می دانیم بازار فارکس، بازار جفت ارز ها است و نوسانات این ارز ها بسته به واردات و صادرات آن کشور و تولید ناخالص آنها و… است، پس می توان گفت تا زمانی که کشور ها وجود دارند و داد و ستد در آنها انجام می شود، انسان ها سفر میکنند و نیاز به ارز آن کشور دارند بازار فارکس نه تنها پابرجا خواهد ماند بلکه رشد هم می کند.

 

آموزش فارکس میتونه هزینه های زندگی من را تامین کند ؟

کار در فارکس شغل دوم و درآمد اول

شاید این جمله را بارها شنیده باشید، اما معنای واقعی این جمله چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل ضرر کردن و یا رسیدن به سود در بازار های مالی، روانشناسی فردی، تسلط به احساسات است ( که در آموزش فارکس رایگان کامل توضیح داده ایم.)

حال تصور کنید که تمامی مخارج زندگی شما از بازار فارکس تامین می شود. مسلما فشار زیادی روی شما خواهد بود که ممکن است باعث شود برای ورود به معامله عجله کنید تا طمع کنید و معامله شما با ضرر بسته شود. ولی اگر شما شغلی داشته باشید و بازار فارکس را به عنوان بازار سرمایه گذاری در نظر داشته باشید، قطعا فشار کمتری روی شما خواهد بود و درآمد شما نه تنها از درآمد شغل اولتون بیشتر خواهد بود بلکه می توانید با سود بدست آمده از فارکس سرمایه گذاری های دیگری مانند خرید خانه، خرید خودرو و… داشته باشید. در نهایت بازار فارکس می تواند تمامی هزینه ها و مخارج زندگی شما را بدهد، به شرطی که درست آموزش فارکس دیده باشید، به اندازه کافی تمرین کرده باشید، روانشناسی فردی را رعایت کنید و به اصول خود پایبند باشید.

کسب درآمد دلاری از فارکس

فارکس بازاری شناور است و برای ورود به بازار شما نیاز به اینترنت و یک لپ تاپ دارید.

بازار فارکس همانند باقی بازار ها مالی شما نیاز به یک واسط میان خود و بازار دارید که بروکر یا کارگزاری این مسئولیت را برعهده دارد. شما با انتخاب یک بروکر مناسب و ثبت نام در آن بروکر می توانید به بازار فارکس متصل شوید و معاملات خود را انجام دهید. فارکس بازاری شناور است و برای ورود به بازار شما نیاز به اینترنت و یک لپ تاپ دارید. بازار فارکس همانند باقی بازار ها مالی شما نیاز به یک واسط میان خود و بازار دارید که بروکر یا کارگزاری این مسئولیت را برعهده دارد. شما با انتخاب یک بروکر مناسب و ثبت نام در آن بروکر می توانید به بازار فارکس متصل شوید و معاملات خود را انجام دهید.

کلاه برداری در فارکس

خیلی از افرادی که وارد بازار فارکس می شوند با توجه به اینکه می دانستند این بازار نیاز به صبر، آموزش فارکس و تمرین دارد ولی انتظار دارند در همان هفته های اول به درآمد های میلیاردی برسند. اما این عجله و طمع باعث می شود نه تنها از این بازار به سود نرسند بلکه دارایی خود را از دست می دهند. زمانی که این اتفاق ناگوار می افتد به دلیل اشتباه خودشان تقصیر را گردن بازار می اندازند و فارکس را کلاهبرداری میدانند. این دیدگاه کاملا اشتباه است، فارکس بازاری معتبر و جهانی است و تمامی کشور های بزرگ دنیا از نظر اقتصادی در این بازار حضور دارند و این سندی بر معتبر بودن این بازار است. در این صفحه آموزش فارکس صفر تا صد را آموزش داده ایم.

فارکس برای ایرانی ها بهتر است

همانطور می دانید روز به روز دلار در ایران بسیار بالا می رود و این امر باعث شده تا کسب و کار هایی که درآمد دلاری دارند خیلی سود خوبی داشته باشند. اگر در چند سال پیش درآمد دلاری به گوشتون میخورد انقدر وسوسه نمی شدید که درآمد دلاری داشته باشید، اما حالا با این وضعیت دلار همه افراد به دنبال درآمد دلاری هستند تا بتوانند در این بازار سود خوبی داشته باشند. بازار فارکس هم جزوی از کسب و کار هایی است که میتوان از آن درآمد دلاری فوق العاده ای داشت، پس باید بازار فارکس را جدی بگیرید. در بازار فارکس اگر بخواهید درآمد خوبی داشته باشید قطعا باید آموزش فارکس دیده باشید تا بتوانید درآمد خوبی داشته باشید، چون بازار فارکس کمی پیچیده و همانند بازار های مالی دیگر دارای ریسک زیادی است.

بورس ایران یا فارکس

سوال خیلی از افراد این است که بورس ایران بهتر است یا فارکس؟

اگر کمی قبل تر به یکی از دفاتر امور مشتریان سر زده باشید می دیدید که چقدر شلوغ بوده و همه افراد به دنبال دریافت کد بورسی بوده اند. خیلی از افراد پول های زیادی وارد بورس ایران کردند تا بتوانند سود خوبی داشته باشند و سرمایه خود را چند برابر کنند اما کمی بعد دیدیم که بورس ایران به شدت ریزش کرد و خیلی از افرادی که در بورس ایران سرمایه گذاری کرده بودند سرمایه های خود را از دست دادند.اما حالا بریم سراغ فارکس، همانطور که قبل تر صحبت کردیم در بازار فارکس روزانه حدود ۵.۲ تریلیون دلار معامله می شود و در آن هر کسی نمی تواند با وارد کردن پول زیاد بازار را جا به جا کند یا روند بازار را تغییر دهد.یکی دیگر از نکات مثبت بازار فارکس دوطرفه بودن این بازار است.

دوطرفه بودن بازار فارکس

یعنی در این بازار شما هم می توانید در روند صعودی به سود برسید و هم در روند نزولی. در بازار بورس شما باید یک سهام را خریداری کنید و زمانی به سود میرسید که آن سهام رشد داشته باشد و همچنین در اوج قیمت خریدار هم برای آن سهم باشد اما اگر سهم ارزشش کم شود شما ضرر میکنید یا زمانی که سهم گران شد مشتری برای آن سهم وجود نداشته باشد شما مجبورید یا سهام را ارزان تر بفروشید یا در انتظار مشتری بمانید. اما در بازار فارکس این گونه نیست و شما در هر لحظه که اراده کنید می توانید ارزی را بفروشید و یا ارزی را بخرید.

پس همینجا نتیجه میگیریم که بازار فارکس بزرگ تر بود و درآمد داشتن در آن مطمئن تر است. باز هم آخر این موضوع را باز میگذاریم که بازار فارکس بهتر است یا بورس ایران…. شما کدام یک را انتخاب میکنید؟

درست است که در بازار فارکس ما می توانیم به دلار درآمد داشته باشیم ولی نکته ای که وجود دارد این است که ضرر های ما هم به دلار محاسبه می شود و اگر با آموزش فارکس نادرست و تمرین ناکافی وارد این بازار شوید، عجله و طمع کنید ضرر های دلاری زیادی را تجربه خواهید کرد.

بروکر یا کارگزاری چیست؟

بروکر به شخص یا شرکتی گفته می‌شود که به عنوان واسط بین خریداران و فروشندگان عمل می‌کند و در این بین کمیسیونی با در نظر گرفت ارزش معامله دریافت می‌کند.
بروکر ها امروزه تنها در بازار بورس نیستند میتوان آنها در معاملات خودرو ، املاک و … دید.

خیلی بخوام ساده و شفاف بهتون بگم که بروکر چیه!؟ بروکر در واقع یک بستریه که شما در آن ترید یا معامله میکنید. تا اینجا فقط یک توضیح کوچیکی دادیم که بتونید توی جلسات زیر شرکت کنید.

برای مطالعه بیشتر
صرافی های ایرانی ارز دیجیتال

صرافی های ایرانی ارز دیجیتال

صرافی های ایرانی ارز دیجیتال بسیار کم هستند و نمی شود به هر کدام از آنها اعتماد کرد و باید با بررسی و تحقیق آنها را پیدا کرد.در این مقاله

اسپات یا فیوچرز

تفاوت معاملات اسپات و فیوچرز

به طور کلی در بازار های مالی معاملات به دو دسته اسپات (نقدی) و فیوچرز (آتی) تقسیم میشوند. تفاوت اصلی اسپات و فیوچرز در این است که اسپات روش سنتی

آموزش ایچیموکو

آموزش اندیکاتور ایچیموکو

اندیکاتور ایچیموکو یکی از ساده ترین در عین حال قوی ترین اندیکاتوری است که می توانید سود های زیادی از آن بگیرید. آموزش ایچیموکو به شما کمک می کند تا

پیگیری تراکنش های بیت کوین

پیگیری تراکنش های بیت کوین

در این مقاله قصد داریم تا درباره پیگیری تراکنش های بیت کوین با شما صحبت کنیم. اول از همه باید بدانید که پیگیری تراکنش های بیت کوین بسیار ساده است

تحلیل سنتیمنتال (Sentimental) چیست؟

تحلیل سنتیمنتال (Sentimental) چیست؟

تحليل سنتيمنتال بسيار قدرتمند و سودمند است. توانایی دریافت اطلاعات بنیادی از داده های اجتماعی به طور گسترده توسط سازمان های سراسر جهان انجام میشود. نشان داده شده است که

nft چیست

توکن غیر مثلی (NFT) چیست؟

توکن NFT یا Non-fungible token که به معنای توکن غیر مثلی است شاید از نظر معنایی درک آن بسیار پیچیده باشد و شاید بیشتر اوقات نام این توکن را در

سوالات متداول

فارکس در معنای اولیه مخفف کلمه انگلیسی Foreign Exchange Currency هست که به معنی تبادلات ارزی می باشد. بازار فارکس بزرگترین بازار مالی شناور دنیا است که روزانه به طور تقریبی 5.2 تریلیون دلار جا به جا می شود. با توجه به اینکه بازار فارکس بزرگترین بازار دنیاست با آموزش درست تحلیل کردن این بازار، ما وارد یک بازار بین المللی می شویم و میتوانیم درآمد در سطح بین المللی داشته باشیم. از محاسن بازار های مالی این است که :

  1.  شما برای خودتان کار می کنید.
  2.  سرمایه گذار می شوید، که علاوه بر اینکه روی بزرگترین بازار جهان سرمایه گذاری میکنید، روی خودتان هم سرمایه گذاری کرده اید.
  3.  درآمد دلاری خواهید داشت که با توجه به ضعیف بودن ارز ملی در مقابل ارز های جهانی خیلی درآمد دلاری می تواند جذاب باشد.
  4.  به دلیل اینکه این بازار ۲۴ ساعت شبانه روز و ۵ روز در هفته باز است، در واقع تایم کاری مشخصی ندارد و می توانید هر ساعت از شبانه روز که دوست داشته باشیم به کار مشغول باشیم.
  5.  برای ورود به بازار فارکس و نوسان گیری جفت ارز ها و کسب درآمد فقط نیاز به یک لپ تاپ و اینترنت می باشد پس هر جایی که باشید می توانید از این بازار درآمد داشته باشید.
  6.  با توجه به اینکه بازار فارکس بزرگترین بازار است شما باید یک تحلیل گر حرفه ای باشید. در این بازار کنار بزرگان هستید برای همین  افرادی که در این بازار مسلط هستند و کسب درآمد می کنند تقریبا می توانید در هر بازار مالی دیگری مثل بازار (رمز ارز ها ، بورس ایران ، استاک مارکت و..) کسب درآمد داشته باشند و به سود برسند.

در این دوره سعی شده که به ساده ترین بیان، مفاهیم کلی و ابتدایی بازار فارکس را به شما آموزش دهیم و شما را با این بازار آشنا کنیم، که با دیدن این دوره شما به طور کامل متوجه می شوید که این بازار چیست و چگونه عمل می کند.

همانطور که می دانید در بازار فارکس ما اصطلاحا نوسان میگیریم، بین جفت ارز های مهم دنیا و برای نوسان گیری نیاز به سرمایه داریم، پس بازار فارکس بازار سرمایه گذاری است و در بازار سرمایه گذاری هر چقدر که سرمایه اولیه بیشتری داشته باشیم در آمد بیشتری هم خواهیم داشت . ولی به طور کلی می توان گفت درآمد شما از فارکس به المان های آموزش دیدن درست ، تمرین و سرمایه اولیه شما بستگی دارد که همین باعث می شود درآمد هر فرد با فرد دیگر در بازار متفاوت باشد. برای تریدر های موفق به طور میانگین رسیدن به سود ۳۰% خیلی سخت نیست.

اطلاع بده
اطلاع بده
guest
95 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
95
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x