معرفی بازی DeFi Kingdoms

Dorsa
0 15:28 1400/11/10

بازی DeFi Kingdoms یک بازی، یک DEX، یک فرصت استخر نقدینگی، یک بازار از NFT های کاربردی نادر است، و همه اینها یکپارچه در شکل فوق العاده نوستالژیک هنر پیکسلی فانتزی انجام می شود. 

اگر درباره بازی های متاورسی نمیدانید مقاله متاورس چیست و چه ارتباطی با بازار های مالی دارد را مطالعه کنید

انگیزه ایجاد بازی DeFi Kingdoms

ما طرفداران بزرگ نوآوری‌هایی هستیم که در DeFi و به طور کلی در فناوری بلاک چین اتفاق می‌افتد، اما منتظر یک پروژه DeFi بودیم تا واقعاً پتانسیل کامل بلاک چین را در قالب بازی بپذیرد. سرمایه گذاری و دریافت آن بازده های شیرین و عکس های ماه بدون شک سرگرم کننده است، اما چرا نمی تواند بیشتر شبیه یک بازی باشد؟

چرا نمی‌توانیم عملیاتی را بسازیم و سطح آن را برای افزایش بازدهی افزایش دهیم؟ چرا نمی‌توانیم ماموریت‌های روزانه را برای جمع‌آوری NFT‌های کمیاب انجام دهیم که در واقع بر پاداش‌ها و بازده‌ها تأثیر می‌گذارند؟ وقتی تصمیم گرفتیم که باید ساخته شود، ابتدا وارد تولید شدیم و بازی DeFi Kingdoms متولد شد!

یک تیم اختصاصی و یک چشم انداز مشترک

بازی DeFi Kingdoms به دارندگان این امکان را می‌دهد که نه تنها یک توکن پولی در دست داشته باشند، بلکه دارای ژتونی باشند که قابل استفاده و ارزشمند است و از راه‌های سرگرم‌کننده زیادی به دارندگان برمی‌گردد. ما عناصر DeFi را در یک بازی سرگرم‌کننده و هم افزایی قرار داده‌ایم و تجربه‌ای جذاب و معنادار را برای دارندگان توکن JEWEL فراهم می‌کنیم. ما برای درازمدت اینجا هستیم، ویژگی‌هایی را برای مراحلی که به زودی می‌آیند برنامه‌ریزی می‌کنیم.

بازی DeFi Kingdoms قصد دارد یک اکوسیستم کامل از ویژگی‌ها باشد که شامل توکن JEWEL، DEX، باغ‌ها و دارایی‌های NFT ما (قهرمانان، تجهیزات و پادشاهی‌ها) و همچنین فعالیت‌های بازی است که می‌توان با آن NFT‌ها انجام داد.

بیایید آنها را یکی یکی بررسی کنیم.

ژتون جواهر در بازی DeFi Kingdoms چیست؟

توکن JEWEL بسیار بیشتر از میانگین توکن رمزنگاری شماست. ما آن را به عنوان نماد اصلی ارزش در بازی DeFi Kingdoms تعیین می کنیم. شما از آن برای خرید مفیدترین آیتم ها و NFT های منحصر به فرد مانند Heroes و Kingdoms در بازی و همچنین علاقه مندان مختلف درون بازی مانند افزایش سرعت ساخت و استقامت تازه استفاده خواهید کرد. این توکن نه تنها برای آیتم‌های درون بازی و NFT‌های بی‌نظیر استفاده می‌شود، بلکه در استخراج نقدینگی نیز استفاده می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق شرط‌بندی درآمد بیشتری کسب کنید. JEWEL همچنین یک نشانه حاکمیتی است، بنابراین دارندگان در رشد و تکامل پروژه نظر خواهند داشت.

ژتون جواهر در بازی DeFi Kingdoms چیست؟

با هر تراکنش JEWEL، عواید برای تخصیص های زیر تقسیم می شود: برخی به بانک سپرده می شود تا به دارندگان xJEWEL پاداش دهد، برخی دیگر به بازی در خزانه جامعه بازیافت می شوند، به عنوان جوایز جستجو به بازیکنان بازگردانده می شوند، و برخی دیگر به آنها منتقل می شوند. هزینه های توسعه برای ادامه توسعه بازی DeFi Kingdoms قوی و سالم است.

JEWEL رگ حیاتی پروژه ما است و به کسانی که بازی می‌کنند به جای بازی و سرمایه‌گذاری در یک بازی با شانس صفر برای بازگرداندن سرمایه‌تان، توکن‌های واقعی قابل معامله را ارائه میکند. در بازی DeFi Kingdoms، سرمایه گذاری اولیه شما پتانسیل افزایش ارزش در طول زمان را دارد.

به پذیرندگان اولیه بالاترین جوایزی را که توکن JEWEL تا به حال می بیند ارائه می شود! همه جوایز در شروع پروژه به میزان زیادی چند برابر می شوند تا به تحریک علاقه و مشارکت سرمایه گذاران وفادار کمک کنند.

توکن JEWEL دارای هارد کپ 500,000,000 توکن است.

قبل از ضرب

10,000,000 توکن JEWEL به شرح زیر از پیش ضرب شده و توزیع می شود:

5,000,000 JEWEL: برای توسعه آینده بازی DeFi Kingdoms اختصاص داده شده است. این توکن‌ها قفل زمانی می‌شوند و با تکمیل ویژگی‌ها در یک برنامه زمان‌بندی مشخص منتشر می‌شوند.

2,000,000 JEWEL: برای تبلیغ پروژه بازی DeFi Kingdoms، از جمله بازاریابی، ایردراپ و غیره تخصیص داده شده است. این توکن ها همچنین برای انتشار آهسته در چند سال آینده زمانبندی دارند تا اطمینان حاصل شود که همیشه بودجه برای بازاریابی بازی و به دست آوردن بازیکنان جدید وجود دارد. سرمایه گذاران.

2,000,000 JEWEL: برای نقدینگی اولیه بازی DeFi Kingdoms اختصاص یافته است. این توکن ها با توکن های ONE تطبیق داده می شوند تا استخر نقدینگی اولیه را تشکیل دهند و برداشت یا فروخته نخواهند شد.

1,000,000 JEWEL: برای جوایز و ساعات کاری برای تیم موسس بر اساس کار آنها برای راه اندازی اختصاص داده شده است. نیمی از این موارد در زمان راه اندازی اعطا می شوند و نیمی دیگر به مرور زمان تحویل داده می شوند.

خزانه داری کیف پول چند علامتی( multisig )

وجوه ما در یک کیف پول چند علامتی(کیف پول هایی که نیاز به دو یا تعداد بیشتری private key دارند) در multisig.harmony.one ایمن شده است. این کیف پول ها توسط 4 عضو موسس پروژه کنترل می شوند و هر تراکنش برای اجرا به 3 امضا از 4 امضا نیاز دارد. این به محافظت در برابر هک هایی که خزانه داری ها را هدف قرار می دهند، کمک می کند و تضمین می کند که هیچ نقطه شکستی وجود ندارد. به‌علاوه، این امر از هر یک از اعضای تیم محافظت می‌کند که قادر به انجام هر کاری به تنهایی باشد، بدون اینکه بقیه اعضای تیم از آن مطلع باشند و با آن موافقت کنند.

همچنین شفافیت 100% را ارائه می‌کند، زیرا هر کسی می‌تواند تمام تراکنش‌هایی را که قبل از اجرا پیشنهاد شده‌اند، و همچنین تاریخچه هر تراکنش قبلی که انجام شده است را مشاهده کند.

ما می دانیم که نگرانی هایی در مورد برخی از پروژه های دیگر وجود دارد که مقدار زیادی توکن را در زمان راه اندازی به فروش می رساندند که باعث ناامیدی در پروژه شد. ما به دنبال کمک به رفع این نگرانی ها با این اقدامات هستیم تا به جامعه خود کمک کنیم تا به پروژه بازی DeFi Kingdoms اعتماد کند.

بازی DeFi Kingdoms در قلب خود یک صرافی غیرمتمرکز دارد که از پروتکل آزمایش شده و واقعی UniswapV2 استفاده می کند. سرمایه‌گذاری یکی از دلایل اصلی جذب فناوری بلاک چین است و می‌خواهیم تجربه سرمایه‌گذاری را برای همه در داخل پادشاهی سرگرم‌کننده و لذت‌بخش کنیم.

تیم Dev حدود 15 هزار دلار ONE را برای ارائه به جفت اولیه ONE/JEWEL متعهد شده است.

خزانه داری کیف پول چند علامتی( multisig )

از بازار، می‌توانید توکن‌ها را با نرخ‌های فعلی مبادله کنید. همچنین می توانید با افزودن نقدینگی به هر توکن استخری که می خواهید، یک تامین کننده نقدینگی شوید. هر زمان که کسی آن توکن‌ها را معامله کند، اینها برای شما کارمزد دریافت می‌کنند. از طرف دیگر، این توکن‌های LP را می‌توان در باغ‌ها برای به دست آوردن جوایز JEWEL نیز قرار داد.

خزانه داری کیف پول چند علامتی( multisig )

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد که بازی DeFi Kingdoms ارائه می‌کند، بانک است، که در آن می‌توانید توکن‌های JEWEL را برای دریافت سهام xJEWEL سپرده گذاری کنید. بانک کارمزدی را از DEX دریافت می‌کند و به‌طور دوره‌ای یک خرید در بازار برای توکن‌های JEWEL بیشتری انجام می‌دهد، به این معنی که ارزش سهام xJEWEL شما همیشه بیشتر از ارزشی است که شما وارد کرده‌اید! علاوه بر این، هر تراکنش درون بازی JEWELs درصدی را به بانک واریز می کند تا به دارندگان xJEWEL پاداش بیشتری بدهد.

قهرمانان بازی DeFi Kingdoms

اگرچه باغبانی و پرورش توکن‌های JEWEL به خودی خود به طرز شگفت‌انگیزی قابل ستایش است، اما ما می‌خواستیم کمی شمشیر و جادو به این پادشاهی فانتزی بازی DeFi Kingdoms اضافه کنیم، و چه راهی بهتر از معرفی قهرمانان پیکسلی بی‌نظیر در بازارمان؟

 DeFi Kingdoms

ما یک گام فراتر از NFT های استاندارد شما پیش می رویم زیرا NFT های قهرمان ما شخصیت های قابل بازی هستند که می توانید سطح خود را ارتقا دهید و جواهرات کسب کنید! این NFT ها قرار نیست فقط در یک قفسه بنشینند و زیبا به نظر برسند، آنها یکی از ویژگی های کلیدی بازی هستند. از آنجایی که به آنها ماموریت داده شده تا به ماموریت ها بروند، در PVP بجنگند، یا لباس بپوشند تا آمار خود را به حداکثر برسانند، آنها در کل ماجراجویی خود را ارتقا می دهند و توکن هایی را به دست می آورند.

احضار و معامله

قهرمانان از طریق پورتالی از ابعاد احضار می شوند و هر قهرمان جدید کاملاً منحصر به فرد است. تقریباً ترکیب‌های بی‌پایانی از قطعات وجود دارد که هر قهرمان NFT منحصربه‌فرد را تشکیل می‌دهد، بنابراین هیچ‌وقت هیچ دوتایی یکسان نخواهند بود – از نظر آماری یا ظاهری.

میخانه مکانی برای خرید و فروش قهرمانان است. بازیکنان همچنین می توانند قهرمانان خود را برای اجاره در میخانه ارائه دهند تا توسط بازیکنان دیگر برای احضار استفاده شود.

شما می توانید قهرمانان را در میخانه خریداری کنید، اما همچنین می توانید با ترکیب ژن های قهرمانان فعلی خود، قهرمان های جدید را احضار کنید! با احضار، هرگز نمی‌دانید دقیقاً چه نوع قهرمانی قرار است بعد از آن از پورتال بیرون بیاید—شما می‌توانید با یک NFT بسیار کمیاب و ارزشمند و قابل معامله مواجه شوید.

ژن های قهرمان

قهرمانان دارای دو دسته ژن هستند، یکی برای ظاهر و دیگری برای ویژگی های قابل بازی خود، مانند حرفه، کلاس، زیر کلاس، توانایی های منفعل و فعال و غیره. در طول احضار، قهرمان تازه احضار شده به‌طور تصادفی ژن‌های هر دو قهرمان منبع مورد استفاده در احضار را به دست می‌آورد. همچنین احتمال جهش در ژن ها وجود دارد که منجر به توانایی ها و کلاس های جدید و نادر می شود!

تجهیزات

قهرمانان قادر خواهند بود NFT های تجهیزات ارزشمندی را بیابند و تجهیز کنند که به آنها توانایی های منفعل و فعال خاصی بدهد و آمار آنها را افزایش دهد.

آمار

قهرمانان آمارهای مختلفی خواهند داشت که تعیین می کند تا چه حد می توانند در انجام ماموریت های مختلف موثر باشند. این آمار را می توان با افزایش XP و افزایش سطح قهرمانان افزایش داد.

ماموریت ها

قهرمانان قادر به انجام ماموریت های مختلف در داخل پادشاهی هستند. ماموریت‌های حرفه‌ای به قهرمانان اجازه می‌دهد ضمن کسب تجربه، منابع و ارز درون بازی را جمع‌آوری کنند، یا بازدهی باغ‌های خود را افزایش دهند. ماموریت‌های ماجراجویی، ماموریت‌های PVE هستند که افسانه‌ها را آشکار می‌کنند، داستان‌ها را تعریف می‌کنند و به بازیکنان با انواع غارت‌ها پاداش می‌دهند.

حیوانات خانگی

قهرمانان گاهی اوقات می توانند تخم هایی پیدا کنند که ممکن است به حیوانات خانگی کمیاب تبدیل شوند که آنها را در ماجراجویی همراهی می کند. این حیوانات خانگی می توانند پاداش های دولتی، توانایی های غیرفعال و موارد دیگر را اعطا کنند.

PvP

قهرمانان می توانند در مسابقات دوره ای بازی DeFi Kingdoms در مهمانی های 3 نفره شرکت کنند تا با سایر بازیکنان برای دریافت جوایز JEWEL رقابت کنند. آمار خود را به حداکثر برسانید و جایگاه شایسته خود را به عنوان قهرمان جهان بگیرید!

در نقشه جهانی بازی DeFi Kingdoms، تعداد محدودی از قطعات زمین برای خرید وجود خواهد داشت. شما نه تنها می‌توانید یک قطعه زمین را برای خود مطالبه کنید، بلکه می‌توانید پادشاهی خود را نیز بسازید، با سرمایه‌گذاری در ارتقاهایی که به شما امکان نگهداری از منابع را می‌دهد! سرزمین شما پادشاهی در حال توسعه شما را در خود جای خواهد داد و به طور مشخص برای همه از نقشه جهان قابل مشاهده خواهد بود.

خرید و فروش در بازی DeFi Kingdoms

مکان، موقعیت، مکان! همه قطعات زمین یکسان ایجاد نمی شوند. برخی بر اساس جنگل‌های مجاور، سنگ و منابع دیگر، یک منبع را بیشتر از منابع دیگر ارائه می‌کنند. برخی به پایتخت نزدیک‌تر خواهند بود و برای شرکت در ماموریت‌های خاص به استقامت کمتری نیاز دارند. دیگران به سیاه چال‌ها و ماموریت‌های مختلف نزدیک‌تر خواهند بود و برای تکمیل آن‌ها به زمان سفر کمتری نیاز دارند.

اگر می‌خواهید روزی با افزایش ارزش دارایی، NFT پادشاهی خود را بفروشید، می‌توانید این کار را انجام دهید. پادشاهی ها را می توان در دفتر املاک و مستغلات در پایتخت خرید و فروش کرد، از جمله تمام پیشرفت های انجام شده در پادشاهی، و تمام ساختمان های ساخته شده در آنجا.

ساختمان ها

ساختمان ها را می توان در قلمرو خود ساخت و ارتقا داد تا پاداش های آنها افزایش یابد. ساختمان‌های منبع را می‌توان در کنار گره‌های منبع ساخت تا به پادشاهی شما اجازه دهد تا منابع مورد نیاز برای ساختن ساختمان‌های بیشتر و ساخت تجهیزات کمیاب برای قهرمانان را جمع‌آوری کند.

ساختمان‌های دیگر می‌توانند پاداش‌های غیرفعال را به قهرمانان شما ارائه دهند و کارایی و آمار جستجوی آنها را بهبود بخشند. با این حال، دیگران می توانند به شما اجازه دهند که ضرایب بالاتری در پاداش های شرط بندی خود در باغ ها به دست آورید. ساختمان ها یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای افزایش اثربخشی شما در بازی هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 0
برای مطالعه بیشتر
10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

19/06/1401
بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

15/06/1401
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx