بازی Nyan Heroes چیست؟

Dorsa
0 15:04 1401/02/10

بازی Nyan Heroes یک NFT است که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، که بخشی از متاورس بازی برای کسب درآمد است. ما معتقدیم که بازی متاورسی به استاندارد طلایی آینده برای کل اکوسیستم بازی تبدیل خواهد شد.

هدف ما، قبل از هر چیز، ارائه یک تجربه بازی با کیفیت بالا است که همچنین از اکوسیستم بازیکن محور از طریق ساختار توکنومیک قوی پشتیبانی می کند، میباشد.

مشوق‌های کسب درآمد باید تمایل یک بازیکن را برای انجام یک بازی خاص تحریک کند، اما ما کاملاً معتقدیم که این نباید تنها مشوق باشد.

در بازی Nyan Heroes، بازیکنان می‌توانند Nyans (گربه‌ها) و ربات‌های نگهبان خود را به عنوان NFT جمع‌آوری کنند. سپس بازیکنان از قهرمانان خود برای مبارزه با سایر بازیکنان در یک بازی اکشن سبک شوتر استفاده می کنند.

با بازی ساده، بازیکنان به طور خودکار در اقتصاد مبتنی بر بازیکن ما با جمع‌آوری توکن ها به عنوان پاداش برای تکمیل وظایف، برنده شدن در نبردها و پیشرفت در حالت ماجراجویی شرکت می‌کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند Nyan‌های بیشتری را جمع کنند، ربات‌های نگهبان خود را شبیه‌سازی کنند، سلاح‌ها و پوسته‌های کمیاب و منحصربه‌فرد را جمع‌آوری کنند، و همه این‌ها را به‌عنوان NFT در بازار ما معامله کنند.

ارز دیجیتال اصلی ما در پشت بازی Nyan Heroes، NYN خواهد بود. این یک توکن حکومتی چند منظوره است که در طول فروش خصوصی و عمومی، با نسبت‌های مشخصی برای تیم اصلی، برای شرط‌بندی جوایز و برای خزانه‌داری جامعه تخصیص می‌یابد. بخشی از $NYN وجود خواهد داشت که می تواند توسط بازیکنان به عنوان جوایز بازی به دست آید، و $NYN نیز در انجام معاملات مختلف در بازار برای معاملات NFT بسیار مهم خواهد بود.

بازیکنان همچنین می‌توانند در حین انجام بازی، توکن ابزار ما در بازی $CTNP (Catnip) را دریافت کنند. این توکن‌ها در بازی برای ارتقای شخصیت‌ها و سلاح‌ها، ساخت آیتم‌ها و اصلاح زمین‌ها استفاده می‌شوند.

ما به‌عنوان گیمرهای مشتاق، با مکانیسم‌های غارتگرانه پشت بسیاری از محبوب‌ترین بازی‌های «رایگان برای بازی» امروزی آشنا هستیم. هر دلاری که توسط این بازی‌ها تولید می‌شود مستقیماً به جیب سازنده می‌رود و بازیکنانی که ساعت‌های بی‌شماری را صرف بازی می‌کنند در ازای آن چیزی دریافت نمی‌کنند. حتی دارایی هایی که در این بازی ها می خرند حتی واقعاً متعلق به آنها نیست. هر چه بیشتر این مدل کار را در نظر بگیریم، بیشتر احساس پوچ بودن می کنیم.

ما مشتاق ایجاد یک اکوسیستم منصفانه برای گیمرها در سراسر جهان هستیم. ما معتقدیم که بازیکنان باید دارایی‌های خود را داشته باشند و بر آنچه برای آنها اتفاق می‌افتد نظارت کامل داشته باشند. ما معتقدیم که بازیکنان باید بتوانند در یک بازار آزاد شرکت کنند که به موجب آن هر ارزشی که به اکوسیستم کمک می‌کند باید مانند هر اقتصاد واقعی جهان پاداش داده شود.

ما همچنین با موسسات خیریه حیوانات مختلف همکاری کرده‌ایم و بخشی از درآمد خود را به نجات زندگی واقعی Nyans اهدا خواهیم کرد. چون گربه ها دنیا را جای بهتری می کنند!

داستان بازی Nyan Heroes

بازی Nyan Heroes

در آینده ای نزدیک، Nekovia در آستانه انقراض قرار دارد. از آنجایی که بازماندگان نهایی به سمت حومه سرزمین ویران شده خود تخلیه می شوند، همه امیدها تقریباً از بین می رود. اما برای آخرین 11111 نیان، قدرت فراموش شده باستانی شروع به افزایش می کند. نیان ها که با فناوری جدید ماجراجویانه آمیخته شده اند، اکنون به دنبال موضع نهایی خود هستند و طلوع جدیدی را به وجود می آورند.

شما ماجراجویان با باز کردن اسرار آنها با فناوری بلاک چین و رمزنگاری، قدرت جدیدی به نیان ها داده اید که پتانسیل آن بی حد و حصر است. همانطور که قهرمانان شما این الگوی جهانی جدید را در آغوش می گیرند و پتانسیل ارائه شده را درک می کنند، نگهبانان قدرتمندی را فرا می خوانند و به دنبال پس گرفتن چیزی هستند که زمانی گم شده بود.

نکویا زمانی بزرگترین تمدنی بود که تا به حال در فراجهان شناخته شده بود. پس از قرن‌ها صلح، ثروت و پیشرفت فناوری، شهروندان آن، نیان‌ها، شروع کردند به این باور که خودشان خدایان هستند. در بالای زنجیره غذایی تکاملی، آنها در نهایت مناسب دیدند که به جای احترام به قوانین طبیعت، جهان را مطابق با نیازهای خود شکل دهند. آنها اجداد، ادیان و فرهنگ خود را محکوم کردند و با این کار دنیای خود را ویران کردند.

منابع طبیعی برداشت شد تا جایی که چیزی باقی نماند. کیلوتن زباله در بستر اقیانوس ها قرار گرفت و جانداران دریایی را کشت و آب آشامیدنی آنها را آلوده کرد.

برخی می گویند که سقوط یک اثر جانبی از فساد طبیعت بود. برخی دیگر می گویند که این خواست خدایان بوده است. اما آنچه اکنون می دانیم این است که انتقام مادر طبیعت سریع و مرگبار بود.

در سراسر جهان، موجودات کابوس وار پیچ خورده غول پیکر شروع به بیرون آمدن از زمین کردند. آنها از بسترهای سمی اقیانوس ها، زمین های بایر بایر، جنگل های خالی و غارهای خالی از سنگ معدن آمده بودند. این عنصرها تنها در 3 روز کل تمدن را تحت کنترل درآوردند و تلفات نکویا بسیار زیاد بود.

آن فاجعه، کمی بیش از یک سال پیش رخ داد. امروز، آنها هنوز بر این سرزمین حکومت می کنند، به جز تعداد انگشت شماری از بازماندگان نکویا که به مبارزه برای موجودیت خود ادامه می دهند.

Nekovia بزرگترین تمدن در جهان است، اما این تنها نیست. در سراسر متاورژن معروف به عدن، مستعمرات متعددی وجود دارند که از لحاظ تاریخی تعامل کمی با یکدیگر داشته اند. با این حال، نادیده گرفتن وقایع در نکویا دشوار بوده است و همسایگان آن نگران هستند که آیا این مصیبت ناپسند به مرزهای آنها سرایت کند یا خیر.

مالکیت زمین در بازی Nyan Heroes

کل متاورس به قطعات زیرزمینی با یک منطقه پیدایش مرکزی و احاطه شده توسط مناطق بیرونی تقسیم می شود.

داشتن یک قطعه زمین به مالک این حق را می دهد که سرپرست صنف شود و اعضای صنف را جذب کند. پس از تأسیس، اصناف می توانند در تعدادی از رویدادهای PvE شرکت کنند که فقط برای کسانی که در یک انجمن حاضر هستند در دسترس هستند.

علاوه بر این، با پیشرفت توسعه، ماموریت‌های خاص انجمن و Elemental Raids در دسترس خواهند بود.

در نهایت انجمن صنفی محلی برای جمع شدن و معاشرت نکوفیان خواهد بود. فضایی که انجمن صنفی بر روی آن ساخته شده است نیز می تواند به روش های خلاقانه مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. اصناف می‌توانند فروشگاه‌ها را باز کنند، خدماتی را برای دیگران انجام دهند، بازی‌های کوچکی در متاورس ایجاد کنند و موارد دیگر، امکانات بی‌پایان است. هر درآمدی که توسط یک صنف به این روش به دست می‌آید، بین رئیس انجمن و اعضای خود تقسیم می‌شود.

مشخصات و انواع نیان ها در بازی Nyan Heroes

بازی Nyan Heroes

از طریق قدرت رمزنگاری، نیان ها پتانسیل واقعی خود را باز کرده اند. با استفاده از قدرت Guardian Gemstones، هر Nyan می تواند یک نگهبان را دعوت کند، یک متحد قدرتمند در مبارزه با عناصر. هر نگهبان متفاوت است و هنگامی که احضار شود، قطعات منحصر به فرد ربات به آنها اختصاص داده می شود.

نگهبانان در 9 کلاس مختلف طبقه بندی می شوند که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فرد خود برای استقرار در جنگ هستند. بخش هایی از یک نگهبان که دارای تغییرات هستند عبارتند از:

  • دست راست: این قسمت کلاس کلی یک نگهبان را بر اساس سلاحی که مجهز می شود مشخص می کند.
  • دست چپ: این توانایی ثانویه را مشخص می کند
  • بازگشت: این توانایی نهایی Guardian را تعیین می کند، یک حرکت منحصر به فرد قوی با تایمر خنک کننده بالا
  • سر: این توانایی منفعل نگهبان را تعیین می کند و همیشه در داخل و خارج از نبرد فعال خواهد بود.

جنسیس نایان ها آخرین 11111 نیان باقی مانده هستند که در آخرین جایگاه مقابل جاینت ها می جنگند. آنها آخرین نوع خود هستند و بنابراین در نوع خود بی نظیر هستند. به دلیل این منحصر به فرد بودن و کمیاب بودن، آنها برای همیشه در اکوسیستم Nyan Heroes ارزش خواهند داشت.

به‌عنوان مالک Genesis Nyan، نسخه محدود Nyan Heroes Avatar NFT را با برچسب Genesis ID خواهید داشت که امکانات زیر را ارائه می‌دهد:

  • نسخه محدود PFP
  • دسترسی زودهنگام به تست های بتا
  • دسترسی به ایردراپ های انحصاری و حقوق اولیه اضافی برای فروش زمین
  • دسترسی زودهنگام به پیش فروش زمین

Genesis Nyans یا رایج، غیر معمول، نادر، فوق العاده نادر یا افسانه ای کمیاب خواهد بود.

به عنوان صاحب یک آواتار جنسیس نیان،

شما این حق را خواهید داشت که داستان اصلی خود را پشت قهرمان خود بسازید. در زمان مناسب، تیم برای انتقال دائمی این داستان‌ها به صورت زنجیره‌ای کار خواهد کرد.

به‌عنوان یک پاسدار ضرابخانه

برای دریافت 2 NFT Genesis Guardian عمل می‌کند

Genesis Nyans در انواع کمیاب مختلف، از معمولی تا افسانه ای عرضه خواهد شد. نرخ افت به شرح زیر است: معمول 46٪، غیر معمول 29٪، نادر 14٪، فوق العاده نادر 7٪، افسانه ای 4٪

در یک برهه زمانی خاص، از هر کیف پولی که Genesis Nyan NFT دارد یک عکس فوری می گیریم. به این کیف پول ها توکنی داده می شود که به دارندگان این امکان را می دهد تا Genesis Guardian را به صورت رایگان ضرب کنند.

ما تاریخ این عکس فوری را که منجر به حذف Guardian می شود، اعلام خواهیم کرد. گوش به زنگ باشید! به مالکانی که دارای چندین Nyan هستند چندین توکن داده می شود.

Genesis Guardians نیز موارد کمیاب متفاوتی خواهد داشت، از رایج تا افسانه ای. صاحبان Genesis Nyans افسانه ای فقط می توانند خواهان یک Genesis Guardian افسانه ای باشند. صاحبان Genesis Nyans مشترک فقط می توانند یک Genesis Guardian مشترک را ادعا کنند.

Legendary Genesis Guardians نمی‌تواند از طریق ابزارهای معمولی در بازی ساخته شود و بنابراین به‌طور باورنکردنی محدود و کمیاب خواهد بود.

بازیکنانی که بازی ما را با استفاده از Genesis Guardian انجام می‌دهند، مقدار بیشتری CTNP و پاداش برای فعالیت‌های خود دریافت خواهند کرد. بازیکنانی که بازیکنان رایگانی هستند که دارای NFT Guardian نیستند، مقدار CTNP و سایر پاداش‌های کمتری برای فعالیت‌های خود دریافت خواهند کرد.

مقدار CTNP و جوایزی که بازیکنان دریافت می‌کنند اساساً با کمیاب بودن گاردین مقایسه می‌شود. نرخ‌ها هنوز نهایی نشده‌اند، اما همه دارندگان گاردین بخش خوبی از جوایز را دریافت خواهند کرد و بازیکنان رایگان به میزان قابل‌توجهی کمتر دریافت می‌کنند.

بازیکنان رایگان همچنان می‌توانند در بازی پیشرفت کنند و در نهایت راه خود را برای ساخت یک Guardian NFT به دست آورند، با این حال، نسبت CTNP آنها بسیار کمتر از NFT‌های Guardian یا Genesis Guardians خواهد بود.

Nyan Heroes به عنوان تیراندازی سوم شخص بازی خواهد شد.

ژانر های بازی Nyan Heroes

بازی Nyan Heroes

ما مجموعه ای غنی از حالت های گیم پلی را برنامه ریزی کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که چیزی برای همه در Nyan Heroes وجود دارد:

حالت ماجراجویی PvE که در آن بازیکنان در حالت تک نفره یا در حالت تعاونی پیشرفت می کنند

حالت نبرد رویال PvP در یک نزاع سریع و همه جانبه در یک نقشه حاوی 60 بازیکن در آزمون نهایی مهارت ها

حالت Guild که در آن بازیکنان می توانند تنها وظایف انجمنی مانند ماموریت ها، ماموریت ها، حملات را انجام دهند

حالت RPG که در آن بازیکنان می توانند به طور خلاقانه نمونه هایی از اقتصادهای دنیای واقعی را در متاورس ما به کار ببرند

دو حالت آخر با استفاده از ماژول‌های Land تکمیل خواهند شد تا در تاریخ بعدی منتشر شوند. ما به خصوص در مورد حالت RPG هیجان‌زده هستیم که به بازیکنان اجازه می‌دهد حداکثر آزادی را در نحوه مشارکت در اقتصاد مبتنی بر بازیکن ما داشته باشند. آیا زمان زیادی برای رفتن به ماموریت ها و یافتن غارت دارید؟

شاید باید یک فروشگاه راه اندازی کنید و زمان خود را با توکن ابزار بازی ما CTNP دلار مبادله کنید. آیا شما بازیکن ماهری خاصی هستید؟ چرا خدمات خود را در اوقات فراغت خود به اصناف دیگر اجیر نمی کنید و مانند یک مزدور به آنها در پاکسازی یک حمله دشوار کمک نمی کنید. امکانات بی پایان هستند و آسمان محدودیتی است که می توانید انتخاب کنید!

در نهایت ما همچنین گزینه ای برای کاربران خواهیم داشت که محتوای گیم پلی خود را در پلتفرم ما تولید کنند و این نوع گیم پلی می تواند از دارایی های ما برای هر سبکی از گیم پلی استفاده کند.

PvE را از طریق حالت ماجراجویی ما بازی کنید زیرا شما و Nyan با دشمنان سرسخت مبارزه می‌کنید تا به آرامی راه خود را به Nekovia باز کنید.

دستاوردها

یکی از حالت‌های بازی Nyan Heroes، یک نبرد رویال PvP سوم شخص را نشان می‌دهد که پیرامون تمدن پس از فاجعه‌آمیز نکویا قرار دارد. خود نقشه مجموعه‌ای از محیط‌های دیدنی از جمله جنگل‌های بیش از حد رشد کرده، زمین‌های بایر بایر، زمین‌های باتلاقی سمی و مجموعه‌ای از زمین‌های کوهستانی را نشان می‌دهد که همگی به سمت نقطه عطف مرکزی، کلان شهر مرکزی ویران شده Nekovia منتهی می‌شوند.

بازیکنان می توانند به عنوان یک تیم 3 نفره در صف قرار گیرند، یا اگر تیمی نداشته باشند، به طور خودکار در یک تیم به عنوان تنظیمات پیش فرض قرار می گیرند، مگر اینکه مشخص کنند که می خواهند به صورت انفرادی بازی کنند. ما فکر می کنیم کار تیمی باعث می شود که بازی سرگرم کننده تر شود و این لذت را برای بازیکنان جدید افزایش می دهد که ممکن است در صورت تیم شدن با بازیکنان با تجربه تر، شانس پیروزی را پیدا کنند.

بازیکنان می توانند قبل از شروع مسابقه بارگذاری خود را انتخاب کنند. عاقلانه انتخاب کنید و به بارگیری هم تیمی های خود توجه ویژه ای داشته باشید. کلید پیروزی، ترکیب تیمی متعادل است. مزیت داشتن چندین Nyan و نگهبانان آنها انعطاف پذیری است که شما برای تکمیل یک گروه تیمی نامتعادل دارید.

درست مانند بسیاری از بازی‌های بتل رویال، بازیکنان از یک mechcraft می‌پرند و در مکانی که انتخاب می‌کنند روی نقشه فرود می‌آیند. در حالی که بازیکنان بلافاصله به توانایی کلاس، توانایی ثانویه و توانایی غیرفعال خود در هنگام فرود دسترسی خواهند داشت، اولویت باید یافتن یک سلاح اصلی و ثانویه باشد.

این سلاح‌ها را می‌توان به صورت پراکنده بر روی نقشه یافت، چه در فضای باز و چه در داخل جعبه‌های تدارکات. انواع مختلفی از اسلحه ها موجود است و این به بازیکن بستگی دارد که تصمیم بگیرد کدام ترکیب برای تکمیل توانایی های نگهبان او مناسب تر است.

در حین مبارزه، متوجه خواهید شد که با کریستال های مانا روبرو می شوید که توانایی های شما را در طول مسابقه بالا می برد. همه توانایی‌ها از نقطه‌های آمار پایه مشابه در ابتدای مسابقه شروع می‌شوند، اما یک اسلحه کمیاب، بسیار کمیاب یا افسانه‌ای شروع به تغییر مسیرهای ساخت می‌کند که شما مانا بیشتری به دست آورید.

با این اوصاف، ما فکر نمی‌کنیم که این واگرایی باعث عدم تعادل قابل توجهی در گیم‌پلی شود (با فرض اینکه بازیکن دارای آیتم افسانه‌ای تا این مدت زنده بماند). سیستم سطح بندی ما همچنین بازیکنان را از کمپینگ یا تک تیراندازی منصرف می کند، زیرا این تاکتیک منجر به کمبود کریستال های مانا می شود و این بازیکنان را در اواخر بازی در معرض ضرر قرار می دهد.

سپرها و معجون های سلامتی را برای بازگرداندن سلامتی و حفظ انرژی خود پیدا کنید.

هر چند دقیقه یک منطقه امن روی نقشه کوچک می شود و بازیکنانی که در خارج از منطقه امن گیر افتاده اند به مرور زمان آسیب می بینند.

جنگجویان بازی Nyan Heroes

یک نگهبان متعادل با سرعت و سلامت متوسط کلاس Warrior در ترکیبی از خط مقدم و حمله برتری دارد، می تواند حملات را برای مدت کوتاهی حفظ کند و قبل از عقب نشینی به خط عقب، یک هدف با ارزش را از بین ببرد.

توانایی کلاس “Blade Dance” را فعال می کند، توانایی ای که پرتابه های ورودی را مسدود می کند، انرژی انباشته شده را ذخیره می کند و آن را در یک موج شوک انرژی قدرتمند به جلو آزاد می کند.

مدافعان بازی Nyan Heroes

هیچ کلاس گاردین دیگری وجود ندارد که بتواند به اندازه دست Defender آسیب وارد کند. طراحی شده برای مقاومت در برابر قوی ترین حملات و ایجاد پوشش برای واحدهای DPS شما یا به عنوان عامل حواس پرتی برای Assassin یا Sniper شما.

توانایی کلاس «Plasma Shield» که یک سپر غول‌پیکر با عرض چند واحد را به شکل محدب فعال می‌کند و در مقابل شما قرار می‌دهد. این محافظ خنک کننده ندارد، اما در صورت شکستن به زمان برای شارژ مجدد نیاز دارد. این سپر علاوه بر این می‌تواند در حین فعال شدن دوباره فعال شود و یک گنبد غول پیکر ایجاد کند که تمام آسیب‌های وارده را از زوایای 360 درجه مسدود می‌کند، اما این باعث می‌شود که سپر 30 درصد آسیب بیشتری ببیند.

نگهبانان بازی Nyan Heroes

توانایی کلاس، «تشنگی خون» که نگهبان را وارد یک حالت دیوانه‌وار موقت می‌کند، با اعمال افزایش سرعت و ربوده شدن جان به مدت 6 ثانیه قبل از پایان حالت را فعال می‌کند. در هر نقطه از «تشنگی خون»، Brawler می‌تواند توانایی خود را دوباره فعال کند و موج ضربه‌ای از فاصله نزدیک را آزاد کند. موج ضربه ای متناسب با مدت زمان باقی مانده از «تشنگی خون» آسیب وارد می کند.

قاتلان بازی Nyan Heroes

سریع اما شکننده، این نگهبان نمی خواهد در خط مقدم هیچ نبردی دیده شود. درعوض، آنها باید مخفیانه حرکت کنند و از پوشش برای از بین بردن اهداف با اولویت بالا از پشت استفاده کنند.

توانایی کلاس “Shadow Step” به قاتل اجازه می دهد تا برای چند ثانیه در زیر پوشش مخفی کاری به جلو حرکت کند و سرعت را افزایش دهد و توانایی پرش دو برابر در طول توانایی را به دست آورد. فعال کردن مجدد این توانایی باعث می‌شود که قاتل هنگام بیرون آمدن از مخفی کاری، یک پرتابه پرتاب کند. ضربه زدن به دشمنی با این توانایی از پشت منجر به یک افزایش چند برابری خسارت می شود

تک تیراندازان بازی Nyan Heroes

یکی دیگر از کلاس های سریع و در عین حال شکننده، Sniper است که از شلیک مستقیم با دشمن جلوگیری می کند

در عوض، تک تیرانداز از توانایی کلاس خود «Hookshot» برای تغییر موقعیت سریع از موقعیتی به موقعیت دیگر استفاده می‌کند و تلاش می‌کند تا جایگاه بالاتری را به دست آورد. می‌تواند از این توانایی برای رسیدن به مکان‌هایی استفاده کند که معمولاً نمی‌توان به آن‌ها دسترسی پیدا کرد. علاوه بر این، عکاسی در حین استفاده از «Hookshot» بسیار دقیق‌تر از چیزی است که معمولاً انتظار می‌رود.

پزشکان بازی Nyan Heroes

تنها نگهبانی که سرعت و بقای بالایی دارد. یک هدف شما این است که در میدان جنگ حرکت کنید و اعضای تیم خود را زنده نگه دارید

توانایی کلاس “Revitalize” یک پهپاد کوچک را به بیرون می فرستد که هدف شما را دنبال می کند و مقدار ثابتی از بازسازی و همچنین یک سپر کوچک را فراهم می کند. فعال‌سازی مجدد این توانایی تیم بزرگی را درمان می‌کند و پهپاد را در حالت خنک شدن قرار می‌دهد

دیده بانان بازی Nyan Heroes

سریع و کمی شکننده، این نگهبانان در جستجوی یک منطقه جدید متخصص هستند

توانایی کلاس “Ricochet” به نگهبان اجازه می دهد تا یک تیر پرتاب را به یک منطقه ناشناخته پرتاب کند. همانطور که تیر از سطوح مختلف کمانه می کند، مانند یک سونار عمل می کند و موقعیت هر دشمنی را در منطقه برای چند ثانیه نشان می دهد.

مکانیک های بازی Nyan Heroes

این واحد آهسته تر اما ضخیم تر، ترجیح می دهد ماشین هایش تمام کارهای کثیف را انجام دهند

توانایی کلاس “Sentry” یک واحد نگهبان را روی هر سطحی قرار می دهد. 2 نگهبان ممکن است در هر زمان مستقر شوند و پس از مشاهده می توان آنها را از بین برد. این Sentries به طور خودکار از طریق تشخیص حرکت فعال می شود و به دشمنان نزدیک حمله می کند و همچنین در هنگام اولین بار زدن یک هشدار به بازیکن ارسال می کند.

سربازان بازی Nyan Heroes

یک نگهبان متعادل که قصد دارد با مواد منفجره با برد سنگین خود وارد دعوا شود و حواس دشمنان را مختل کند. این تنها کلاس Guardian است که NFT نیست و دارای ساختار استاندارد بدون تغییرات است و زمانی که بازیکنان جدید بدون Guardian NFT به Guardian ملحق می‌شوند، گاردین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توانایی کلاس «پرش موشک» به این نگهبان اجازه می‌دهد تا به بهای آسیب‌های کوچکی که به خود وارد می‌کند، خود را به سمت آسمان پرتاب کند تا به مکان‌هایی برسد که معمولاً نمی‌توانستید بروید.

توانایی نهایی “چند موشک”. سرباز تمام موشک ها را تا 3 بار پشت سر هم از پشت به محل هدف شلیک می کند. این یک ناحیه از شعاع آسیب اثر و آسیب پاشش بر اساس نزدیکی به انفجار ایجاد می کند. این را می توان در هوا انجام داد، و هر انفجار آنقدر هوا را در اطراف نگهبان فشرده می کند که کمی از شلیک ها به عقب برمی گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 0
برای مطالعه بیشتر
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401

بررسی فراید سوزاندن توکن

02/05/1401
توکنومیکس چیست

توکنومیکس چیست؟

27/04/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx