بازی ستاره اطلس

بازی Star Atlas یا ستاره اطلس چیست؟ بازی متاورس

Dorsa
2 14:44 1400/10/05

NFTها، جدیدترین افزونه های اینترنت، قرار است تأثیر زیادی بر صنعت بازی بگذارند. این فناوری جدید می تواند پتانسیل اقتصادی صنعت بازی های ویدیویی آنلاین را متحول کند.

NFT ها را با صنعت بازی با استفاده از مفهوم متاورس ترکیب کنید، و شاهد تحولی خواهید بود که دنیای تکنولوژی را تحت تاثیر قرار می دهد.

Star Atlas یکی از این پروژه‌ها است که در حال ساخت و تغییر نسل بعدی بازی‌ها است. با اقتصاد توکن دوگانه، Star Atlas در حال ایجاد یک تجربه بازی مجازی است که در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد.

بازیکنان Star Atlas می‌توانند در خلأ وسیع فضا در جستجوی جواهرات گرانبهای مبتنی بر NFT سفر کنند. این مکانیک بلاک چین را با آیتم های درون بازی مبتنی بر NFT و یک فناوری گرافیکی منحصر به فرد ترکیب می کند تا یک تجربه متاورس ایجاد کند.

بازی Star Atlas /ستاره اطلس (ATLAS و POLIS) چیست؟

Star Atlas

بازی Star Atlas یک بازی ویدئویی استراتژیک و مبتنی بر بلاک چین با مضمون فضایی است که بر اساس بلاک چین Solana ساخته شده است. این یک متاورس چند نفره عظیم است که در آینده ای دور، در سال 2620 اتفاق می افتد.

پلتفرم بازی برخی از پیشرفت‌های اخیر فناوری را با استفاده از Nanite Unreal Engine 5 برای ایجاد بازی‌های ویدیویی با کیفیت سینمایی و تجربیات بصری بررسی می‌کند.

بازیکنان در متاورس Star Atlas می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در جهان استار اطلس معامله کنند، بدست آورند و ایجاد کنند، بنابراین از اقتصادی برخوردارند که نشان‌دهنده ملموس بودن، مالکیت و ارزش دارایی‌های دنیای واقعی است.

Star Atlas بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است و بنابراین، از توان عملیاتی شبکه بهره می برد که از 50000 TPS بسیار بالا (تراکنش در ثانیه) پشتیبانی می کند.

سولانا به عنوان یکی از سریع‌ترین، ایمن‌ترین و مقاوم‌ترین شبکه‌های بلاک چین معرفی می‌شود که یک زیرساخت باز را ارائه می‌کند که می‌توان از آن برنامه‌های غیرمتمرکز ساخت. سولانا همچنین دارای کارمزد تراکنش مقرون به صرفه است که به طور متوسط ​​حدود 0.00025 دلار در هر تراکنش است.

بازی Star Atlas

دنیای بازی Star Atlas گسترده است و بازیکنان باید با جمع آوری منابع و رقابت برای پیشی گرفتن از سایر بازیکنان در متاورس، سفرهای تنهایی و چالش برانگیزی را با خطرات بی شماری آغاز کنند.

بازیکنان می‌توانند کل شهرها را بسازند و اقتصادهای خرد را در بازی بسازند یا حتی با هم همکاری کنند و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) را برای اداره مناطق خاص تشکیل دهند. بازیکنان حتی می توانند ارزش پولی دنیای واقعی را از آیتم های مجازی درون بازی که در حین بازی جمع آوری می کنند استخراج کنند.

برخلاف اکثر پلتفرم‌های متمرکز بازی که فروش مجدد و مالکیت کامل آیتم‌های درون بازی را محدود می‌کنند، Star Atlas به طور کامل از تمرکززدایی استقبال می‌کند. بازیکنان مالکیت کامل دارایی‌هایی را خواهند داشت که در بازی جمع‌آوری می‌کنند و این امکان را دارند که آن آیتم‌های درون بازی دارای NFT را در بازارهای ثانویه NFT بفروشند.

بازی متاورسی ستاره اطلس Star Atlas چیست؟

کل ایده تشویق به کسب درآمد از زمان صرف شده در بازی Star Atlas است، بنابراین امکان سود واقعی اقتصادی برای مشارکت فراهم می شود.

مشوق ها در بازی ستاره اطلس

در هسته خود، بازی Star Atlas برای تقلید از نحوه عملکرد بلاک چین با انگیزه هایی برای حفظ و ایمن سازی اکوسیستم Star Atlas طراحی شده است.

بازی متاورسی ستاره اطلس Star Atlas چیست؟

به عنوان مثال، جنبه استراتژی بزرگ بازی، بازیکنان را در جایی که ادعا می‌کنند در معرض خطر قرار می‌دهند، تشویق می‌کند تا با استفاده از برنامه‌های تاکتیکی تهاجمی و تدافعی امپراتوری خود را گسترش دهند. بنابراین، در حالی که بازیکن با پلتفرم بازی تعامل دارد، به امنیت شبکه کمک می کند.

این بازی همچنین دارای یک جنبه اکتشافی است که در آن بازیکنان می توانند با یک سفینه فضایی همراه با خدمه به تاریکی وسیع و خالی از جهان Star Atlas در جستجوی معادن غنی که می توانند در معرض خطر یا استخراج قرار گیرند، پرواز کنند. در فضای بیرونی، بازیکنان می توانند شگفتی های پنهان را پیدا کنند زیرا فعالیت های مجازی آنها به استخراج و یافتن بلوک ها کمک می کند.

دارایی های نزولی در استار اطلس

بازی Star Atlas همچنین دارای یک مکانیسم نوآورانه کاهش تورم است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا در فعالیت‌های خطرناک‌تر برای پاداش‌های بیشتر شرکت کنند. به عنوان مثال، یک بازیکن ممکن است عمیق ترین مناطق متاورس را کشف کند، در نتیجه امنیت مناطق امن را برای دستیابی به پاداش های بیشتر از دست می دهد.

بازی متاورسی ستاره اطلس Star Atlas چیست؟

همانطور که بازیکن وارد تاریک ترین مناطق بازی می شود، سفینه فضایی مبتنی بر NFT که برای سفر استفاده می کند ممکن است گم شود یا نابودی دائمی را تجربه کند. این یک فرآیند سوزاندن دارایی را آغاز می کند و آن دسته از بازیکنانی که از چالش های مناطق خطرناک جان سالم به در می برند، غنایم نبرد را از NFT های نجات یافته طلب خواهند کرد.

با اضافه کردن به ماهیت کاهش تورم NFT ها در Star Atlas، برخی از آیتم های داخل بازی قابل مصرف خواهند بود و بنابراین به محض استفاده از بین می روند. این موارد شامل مصالح ساختمانی، سوخت و سایر مواردی است که آواتار بازیکن را به طور موقت تقویت می کند.

سیستم مالی Star Atlas DeFi

علاوه بر استفاده از بلاک چین سولانا، Star Atlas دارای ادغام مستقیم با Serum DEX (مبادله غیرمتمرکز) است.

به لطف ادغام Serum، بازیکنان Star Atlas قادر خواهند بود تا زمانی که در مرکز تجربه بازی هستند، با پلتفرم‌های DeFi مجهز به قرارداد هوشمند تعامل داشته باشند.

بازی متاورسی ستاره اطلس Star Atlas چیست؟

این به بازیکنان این امکان را می دهد که انواع دارایی های Solana یا Serum را قرض دهند یا قرض کنند. آنها همچنین به بازارسازی خودکار در جفت‌های استخر نقدینگی مختلف دسترسی خواهند داشت که در آن می‌توانند کارمزد معاملاتی را نیز به دست آورند، نه اینکه به فرصت‌های کشاورزی بازدهی اشاره کنیم که بازدهی بالاتری را ارائه می‌دهند.

توکن ستاره اطلس (ATLAS) چیست؟

توکن ATLAS اقتصاد کل این متاورژن را تقویت خواهد کرد. در ابتدا، بازیکنان باید از توکن ATLAS خود برای به دست آوردن آیتم های NFT درون بازی مانند خدمه، سفینه فضایی، زمین و سایر تجهیزات لازم برای انجام بازی استفاده کنند.

به بیان ساده، این توکن قرار است توکن بومی پلتفرم و یک واحد حسابداری باشد. ATLAS همچنین به عنوان ارز غالب در بازار Star Atlas NFT عمل خواهد کرد.

نام توکن:Star Atlas
تیکر:USDT, FTT
کل عرضه:$245,225,455
استاندارد توکن:Solana
نوع رمز:ماجراجویی،استخراج
عرضه در گردش:2.16B ATLAS
بلاک چین: Solana

توزیع توکن ATLAS

برای شروع، 80 درصد از توکن‌های ATLAS در آینده به بازیکنانی که عملکرد فوق‌العاده‌ای در بازی دارند، پاداش داده می‌شود. از ATLAS اولیه، 20٪ بین سهامداران توزیع خواهد شد. 45 درصد به ایستگاه های ماینینگ و 15 درصد دیگر برای جمع آوری منابع برای توسعه پلتفرم استفاده خواهد شد.

توکن ستاره اطلس (POLIS) چیست؟

POLIS نشانه حکمرانی در فراجهان ستاره اطلس است. بنابراین دارندگان توکن POLIS می توانند بر تصمیم گیری تیم توسعه Star Atlas تأثیر بگذارند.

توزیع توکن POLIS

توزیع این توکن در دو مرحله انجام خواهد شد. 20 درصد از عرضه توکن در مرحله اول ارائه دارایی کهکشانی فروخته خواهد شد. بقیه POLIS به عنوان پاداش برای کسانی که توکن های خود را به اشتراک می گذارند توزیع می شود.

نتیجه گیری: سرمایه گذاری در آینده بازی

Star Atlas راه را برای آینده صنعت بازی های بلاک چین مبتنی بر NFT هموار می کند. ادغام NFTها، فناوری بلاک چین و تجربه بازی واقعیت مجازی در این پلتفرم، شروعی عالی برای اتصال بازیکنان در یک اقتصاد پر رونق با قابلیت DeFi است.

اقتصاد توکن دوگانه این پلتفرم بر روی Solana ساخته شده است، بنابراین یک اکوسیستم پر رونق را امکان پذیر می کند که در آن بازیکنان می توانند در مسیر آینده پروژه شرکت کنند، حتی اگر از این پلتفرم سود ببرند. با توکن ATLAS، بازیکنان می‌توانند NFT کسب کنند و آنها را در یک بازار آزاد معامله کنند. آنها همچنین می توانند برای کشف جواهرات پنهان به ماجراجویی بروند.

هرگونه سوال درباره این بازی را تنها در قسمت کامنت بپرسید. پشتیبانان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شمارا خواهند دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 1.5
برای مطالعه بیشتر
10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

19/06/1401
بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

15/06/1401
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
2
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx