مقاله VIP کانال Willy Woo

تیم IT پاورآپ ترید
5 19:19 1400/06/21

همراهان عزیز تیم پاورآپ ترید،

 شما را به خواندن مقاله پیش بینی شماره 31 بیت کوین دعوت میکنیم. این مقاله در کانال VIP آقای Willy Woo منتشر شده است و اشتراک این کانال ماهیانه 300 دلار می باشد.

 هفته گذشته که یک رویداد در جهت کاهش قدرت بازار اتفاق افتاد  ، BTC به شدت به سمت پایین حرکت کرد.  در اوج این رویداد ، بیت کوین 10 هزار دلار از بالاترین سطح خود  به پایین ترین سطح در یک روز رسید.  من انتظار برگشت قیمت به شکل V را داشتم ، اما این اتفاق نیفتاد ، در عوض قیمت  ساید شد.  در این مقاله قصد داریم  تا بینشی در مورد  تحلیل فاندامنتال که با وجود عدم تغییر قیمت کاملاً فعال بوده اند ، داشته باشیم.

 خلاصه بالاترین سطح  برای 11 سپتامبر 2021 (قیمت فعلی 45.6 هزار دلار):

 کلان و میانه کلان: شبکه در حال ورود به منطقه ای کلان از هجوم سرمایه است ، که بیشتر از رالی قیمت و تجمع قوی اواخر امسال و تا سال 2022 حمایت می کند.

 کوتاه مدت: سرمایه گذاران کوتاه مدت و بلند مدت ، از جمله نهنگ ها ، در حال هلد هستند و از این فرصت برای خرید در طول این افت قیمت استفاده می کنند.  در همین حال ما در یک محیط فاندمنتال بی ثباتی قرار داریم. شکل گیری واگرایی صعودی در قیمت گذاری و به این ترتیب ، این افت قیمت را  به عنوان یک تله نزولی نشان می دهد (این بدان معناست که قیمت حرکت می کند تا مردم را به یک فریب دهد و به آن ها بگوید که روند نزولی خواهد ماند در حالی که قیمت ناگهان دوباره صعودی می شود).  ما در ماه ژوئیه شرایط مشابهی را تجربه کردیم وقتی قیمت قبل از صعود قوی بالای 50 هزار دلار به 28 هزار دلار سقوط کرده بود.

 انتظار تغییرات قیمت: من منتظر فشار مجدد به محدوده 50 هزار دلار+ پس از اتمام هلد هستم ، انتظار دارم این هفته یا هفته آینده رخ دهد.

 تکیه بر پرایس اکشن: متوسط ​​(به دلیل کاهش همبستگی با بازارهای سهام که اخیراً آن ها هم نیز ضعیف بوده اند و همچنین  اگر SP500 حمایت بلند مدت را از بین ببرد ، می تواند BTC را با آن کاهش دهد ،).

 نادیده نگیرید!

 لطفاً حتی با فرض صحت کامل این مقاله تنها با استناد به این مطلب معامله نکنید.  همه پیش بینی ها با 80٪ قابلیت اطمینان برای پیش بینی های کوتاه مدت احتمالاتی هستند.  بازه های زمانی کوتاه در معرض رویدادهای غیرقابل پیش بینی بازارها هستند ، لطفاً از مدیریت ریسک مناسب استفاده کنید.  پیش بینی های طولانی مدت قابل اطمینان تر هستند زیرا زمان لازم است تا اصول اولیه اجرا شود.

 تجزیه تحلیل

 سرمایه گذاران به خرید خود ادامه می دهند

 در حالی که قیمت در 3 روز گذشته بدون جهش جانبی به دام روند نزولی و ساید افتاده است.  سرمایه گذاران در سراسر جهان به خرید خود ادامه می دهند.

 سرمایه گذاران بلند مدت و کوتاه مدت در 48 ساعت گذشته خرید قوی داشته اند ، همانطور که در نمودار Supply Shock در زیر مشاهده می کنید.

 به ویژه سرمایه گذاران که من آنها را “ریک استلی” نامیده ام ، همچنان به قله های نسبی خرید می رسند (نمودار زیر را ببینید).  “ریک آستلی” ژانری از سرمایه گذاران است که من نام مستعار آنها را برای نشان دادن کسانی که سابقه فروش کمی دارند ، نامگذاری کرده ام.  این سرمایه گذاران احتمال کمی برای فروش کوین های خود در آینده نزدیک دارند.

 با نگاه کردن به جریانهای خالص صرافی ها که در الگوی ثابتی از خرید و خروج سرمایه به کلد والت هستند ، تصویر حتی قوی تر می شود.

 در نهایت این نمودار را به میزان خرید و فروش نهنگ ها اضافه می کنم.  اینها سرمایه گذاران دارای 1000 BTC یا بیشتر هستند.  آنها به طور مداوم به موجودی خود اضافه می کنند.

 میانگین متحرک 7 روزه تغییرات موجودی BTC نهنگ ها را نشان میدهد

 داده های ثبات قیمت حاکی از یک تله نزولی است

 با توجه به اینکه اطلاعات تقاضا و عرضه به شدت صعودی است ، جنبه منفی آن محدود است.  فشار فروش تا به امروز از طریق لوریج ها در سیستم خنثی شده است ، این امر از سوی تازه وارد ها و طرفداران ترید کوتاه مدت بوده است ، نه از طریق سرمایه گذاران خبره.  سرمایه گذاران به شدت در حال خرید و هلد هستند و این سرمایه گذاران هستند که قیمت بلند مدت را کنترل می کنند.

 حالا اگر این اطلاعات را با داده های ثبات قیمت که نشان می دهد حرکت قابل توجهی در انتظار است ، مقایسه کنیم، دیدگاه من در این بازار این است که این منطقه نزولی تنها یک تله است و حرکت در مقیاس بزرگ صعودی است.  ما شاهد این اقدام دقیق قیمت در آخرین قیمت 30 هزار دلار بودیم.

 کلان: بازگشت به هجوم سرمایه

 در حالی که بازارهای سنتی با معیار Market Cap که یکی از راه های ارزش گذاری شبکه است آشنا هستند ، بیت کوین دارای یک Realised Cap دقیق تر و مفیدتر است که میزان ذخیره شده در شبکه را پیگیری می کند.  ما می توانیم این کار را با توجه به زمان و در نتیجه قیمت خرید سرمایه گذاران فعلی که دارای بیت کوین هستند انجام دهیم.

 این یک مرحله ساده برای پیگیری تغییر در Realised Cap برای ایجاد تغییر در سرمایه ذخیره شده در داخل شبکه BTC است.  در نمودار زیر من دقیقاً این کار را انجام داده ام و سپس آن را در چند تغییر جهت ایجاد نمای نوسان ساز در بازه زمانی بزرگتر اجرا کرده ام.

 در صورت ادامه روند خرید ، در هفته های آینده ، ما بار دیگر وارد منطقه ی سبز می شویم که از نظر تاریخی ، مناطقی هستند که بازار در آن به طور مداوم صعودی است.  این دیدگاه با تجزیه و تحلیل تقاضا و عرضه طولانی مدت ما مطابقت دارد که نشان می دهد BTC وارد مرحله اوج تجمع مجدد می شود و برای یک روند صعودی قوی در اواخر امسال و تا سال 2022 آماده می شود.

 تفسیر ETH

 تقاضا و عرضه فاندمنتال اتریوم در مقایسه با بیت کوین افزایش چندانی نداشته است.  گفته می شود ، این منطقه در یک منطقه کلی و ثابت قرار گرفته است.

 در نمودار زیر سلطه ETH را در کل بازار ارز های دیجیتال ترسیم کرده ام.  تحت تجزیه و تحلیل تکنیکال ، در یک ترکیب بسیار خوب تعریف شده است که یک مثلث صعودی را تشکیل می دهد.  این اقدام قیمت معمولاً صعودی است.

 انتظار من این است که ETH قبل از شکست نهایی به منظور تثبیت بیشترین سطح خود به روند صعودی خود ادامه دهد.  من گمان می کنم که اتریوم بیش از حد فروخته شده است و حرکت کوتاه مدت بعدی صعودی است ، هم در برابر USD و هم BTC.

 تفسیر آلت کوین

 بازارهای آلت کوین در حال حاضر در روند صعودی قوی قرار دارند ، همانطور که در نمودار بیت کوین سلطه  آن ها دیده می شود.  در شرایطی که BTC مجبور به تثبیت بعد از کاهش نرخ خود شود ، این امر باعث می شود که التکوین ها محیط مناسبی برای ادامه ارزش خود در مقابل BTC داشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
امتیاز : 4.6
برای مطالعه بیشتر
10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

10 تا از بهترین nft ها برای سرمایه گذاری

19/06/1401
بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟ معرفی بهترین کیف پول بیت کوین

15/06/1401
آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

آشنایی با 10 بروکر فارکس معتبر و محبوب بازار فارکس

07/06/1401
معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

معرفی 10 صرافی ایرانی ارز دیجیتال

05/06/1401
معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

معرفی 10 صرافی خارجی معتبر و نام آشنا در بازار رمز ارز ها

31/05/1401

Prop trading یا تجارت اختصاصی چیست؟

09/05/1401
نظرات
اطلاع بده
اطلاع بده
profile avatar
5 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات
5
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx